„Na świat przyszedł syn.” Adrian Grenier, mający 46 lat, po raz pierwszy został ojcem i pochwalił się swoją ciężarną żoną.

Amerykański aktor i reżyser ujawnił nowego członka swojej rodziny. Adrian Grenier powitał na świecie swoje pierwsze dziecko.

Adrian jest przede wszystkim znany ze swojej roli w filmie „Diabeł ubiera się u Prady”, gdzie zagrał chłopaka Anne Hathaway. 46-letni aktor jest szczęśliwie żonaty ze swoją 29-letnią partnerką, Jordan. Dziś Adrian podzielił się, że ma teraz syna o imieniu Seiko. Według 46-letniego aktora, niemowlę ma już kilka tygodni.

Grenier podzielił się czułymi zdjęciami z sesji zdjęciowej ze swoją ciężarną żoną. Para leży na podłodze w luźnej atmosferze. Przystojny aktor czule obejmuje Jordana od tyłu, podczas gdy ona delikatnie głaszcze swój ciążowy brzuch.

„Z wielką radością ogłaszamy narodziny naszego syna, który przyszedł na świat kilka tygodni temu. W jednej chwili nasze serca rozszerzyły się do granic nieskończoności. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy spędzić następne kilka tygodni w boskiej samotności – matka, ojciec i dziecko… Cieszcie się tym darem dla świata, Seiko Aurelius Grenier. Nasz złoty synu, witaj na Ziemi” – napisał Adrian.

Następnie Jordan podzieliła się pierwszymi przemyśleniami na temat swojej ciąży. „Po ośmiu miesiącach myślałam, że już jestem w pełni wyrośnięta. A po 42 tygodniach byłam pewna, że podwoiłam swoją wielkość” – powiedziała żona aktora.

Fani i przyjaciele Greniera złożyli parze wiele ciepłych słów. „Gratulacje dla was trojga! Cześć Seiko”, „To jest ogromna radość!”, „To niesamowite! Gratulacje dla was obojga”, „To piękne imię dla dziecka! Adrian będzie wspaniałym ojcem” – pisali blogerzy.

Adrian i Jordan są razem od sześciu lat. Para wzięła ślub w czerwcu 2022 roku. Prywatna ceremonia odbyła się w Maroku i uczestniczyli w niej najbliżsi członkowie rodziny i przyjaciele.

Anne Hathaway niedawno skrytykowała rolę Greniera w „Diable ubiera się u Prady”. Według niej jego partnerka na ekranie była „młoda i głupia”.

Like this post? Please share to your friends: