Stała się nie do poznania: Diva Conchita Wurst dramatycznie zmieniła swój wizerunek.

Znana zwyciężczyni Konkursu Piosenki Eurowizji z 2014 roku, Conchita Wurst, która jest zarówno piosenkarką, jak i drag queenem, rzadko pozwala fanom zajrzeć do życia Toma Neuwirtha, prawdziwego imienia artysty i jego męskiego alter ego poza sceną.

Ostatnio zaskoczyła swoich fanów niezwykłą transformacją, którą zauważono na jej stronie na Instagramie. Nie martwcie się, jej charakterystyczna, nienagannie ułożona broda pozostała nietknięta.

Zmiana dotyczyła włosów Neuwirtha, które teraz prezentowały się w uroczej brązowej tonacji. Dodano grzywkę i wielkie, falujące loki. Wurst nazwała swój nowy wygląd „erą gorącej letniej dziewczyny”.

Na początku fani mieli trudności z rozpoznaniem odmłodzonej divy. Jednak eksperymenty Conchity z jej wyglądem zawsze budzą podziw wśród przyjaciół zarówno Conchity, jak i Toma.

Co ciekawe, Wurst ujawniła swój nowy wizerunek w bardziej męskiej wersji, wybierając prosty strój i rezygnując z uderzającego makijażu. Ten młody człowiek mógłby łatwo zniknąć w tłumie, podczas gdy Conchita jest urzekającą kobietą, której po prostu niemożliwość oderwania wzroku.

W innych wiadomościach niedawno ujawniono, że Jonah Hill, gwiazda filmów „Superbad”, „21 Jump Street” i „Wilk z Wall Street”, został po raz pierwszy ojcem. Jego dziewczyna, która dobrze ukrywała swoją ciążę, urodziła im syna.

Dodatkowo, mąż znanej aktorki Natalie Portman został uwikłany w skandal zdrady, gdy został sfotografowany całując młodą kobietę, która jest o 16 lat młodsza od hollywoodzkiej gwiazdy.

Like this post? Please share to your friends: