Świeże blizny i owrzodzenia twarzy: Jak dziś wygląda 65-letnia Melanie Griffith.

Aktorka Melanie Griffith zasłużenie uznawana jest za jedną z najatrakcyjniejszych i najpiękniejszych kobiet Hollywood. Udało jej się zdobyć serce hiszpańskiego przystojniaka, Antonio Banderasa. Jednak życie Griffith zmierzało w złym kierunku.

Aktorka stała się obsesyjnie zainteresowana chirurgią plastyczną, co nie tylko zniszczyło jej wygląd, ale także doprowadziło do rozpadu jej małżeństwa. W wyniku licznych operacji plastycznych Griffith zachorowała na raka skóry.

Aktorka przeszła długotrwałe leczenie, w tym operacje i usuwanie zmian skórnych. Niemniej jednak, jej wysiłki były bezowocne, a jej twarz i skóra są teraz w opłakanym stanie. Wygląda na to, że nie ma remedium na sytuację Griffith. Aktorka rzadko wychodzi publicznie z powodu wstydu związanej z jej wyglądem. Ostatnie zdjęcia aktorki zostały opublikowane przez paparazzi, którzy ją zauważyli w pobliżu jej miejsca zamieszkania.

Na najnowszych obrazach trudno rozpoznać niegdyś promienną Melanie Griffith. 65-letnia aktorka całkowicie się zmieniła, a jej obecny wygląd jest bolesnym widokiem.

Jej skóra wykazuje świeże blizny i rany. Aktorka nadal walczy z chorobą. W wyniku choroby znacznie się zestarzała. Ten widok był szokiem dla jej fanów.

Like this post? Please share to your friends: