„Piękno z innego świata”: Unikalne piękno tej małej japońskiej dziewczynki o przepięknych, bujnych włosach uczyniło ją ogólnie znaną.

Poznaj tę absolutnie wyjątkową i uroczą dziewczynkę o imieniu Chanko Kano, która urodziła się w Japonii w grudniu 2017 roku. Nieziemskie piękno i niezwykle gęste, bujne włosy tej małej słodkiej dziewczynki ciągle zachwycają wszystkich.

Gdy miała zaledwie pół roku, jej matka opublikowała jej zdjęcia w mediach społecznościowych i wkrótce potem Kano stała się prawdziwą gwiazdą internetu.

Dzięki swoim wspaniałym włosom, Chanko w wieku zaledwie 1 roku stała się twarzą oficjalnej marki szamponu, a wiele reklam z jej udziałem pojawiało się w telewizji, co uczyniło ją jeszcze bardziej znaną i uwielbianą przez miliony osób.

Wkrótce liczba jej obserwujących przekroczyła 100 000, ponieważ nikt nie mógł pozostać obojętny na wyjątkowe piękno i urok tej dziewczynki.

Dzięki swojej uroczystości i pięknym, gęstym włosom, wiele firm reklamowych pragnęło podpisać z nią umowę, a już w 2019 roku zdjęcia tej małej dziewczynki pojawiły się na okładkach prestiżowych magazynów.

Obecnie, mając 3 lata, Chanko nadal często jest zapraszana na różne programy, wydarzenia i festiwale, a teraz około 400 000 osób szczerze podziwia jej piękne, bujne włosy.

Wraz z upływem lat, jej włosy stały się bardziej „przeciętne”, ale wciąż zachowują swój urok. Matka dziewczynki często przycina końcówki jej włosów, aby nie trzeba było poświęcać dużo czasu na ich pielęgnację.

Nasza urocza dziewczynka ma marzenie o zostaniu popularną aktorką. Obecnie uwielbia bawić się lalkami Barbie i jeść dużo słodyczy.

Like this post? Please share to your friends: