„Mój umysł zawsze znajdzie twój”: Adoptowana córka Eminema wyszła za mąż!

Alaina Scott, która jest adoptowaną córką Eminema, niedawno wyszła za mąż za Matta Mellera. Ich ślub odbył się w otoczeniu najbliższej rodziny i przyjaciół, w obecności około 125 osób.

Alaina podzieliła się romantycznymi zdjęciami z wesela, na którym miała na sobie elegancką suknię z odkrytymi ramionami, trenem i tradycyjnym welonem. Jej makijaż podkreślał ciemnoczerwone usta. Pan młody, Matt, wybrał biały smoking i czarne spodnie.

Zdjęcia ze ślubu ukazywały Alainę i Matta całujących się na dachu, w windzie i przy vintage’owym samochodzie. Pokazano również ich piękne obrączki ślubne.

Córką Eminema, Hailey, była jedną z druhen na weselu. Alaina wyraziła swoją miłość i szczęście, mówiąc, że 9 czerwca było jednym z najszczęśliwszych dni jej życia i że jej dusza zawsze będzie związana z duszą Matta.

Eminem adoptował Alainę, gdy potrzebowała opieki, ponieważ jest córką siostrzenicy jego żony. Stał się także prawnym opiekunem swojego własnego przyrodniego brata. Alaina i Matt byli razem przez siedem lat, a on oświadczył się jej dwa lata temu.

Co życzyłbyś nowożeńcom?

Like this post? Please share to your friends: