„Nielegalne jest wyglądanie tak dobrze mając 55 lat”: Ostatnie „szczere” zdjęcie meksykańskiej aktorki Salmy Hayek przyjemnie zaskoczyło jej fanów.

Nie da się zaprzeczyć, że w przeciwieństwie do większości swoich koleżanek z branży, ogólnie znana, inteligentna i poszukiwana aktorka Salma Hayek nie przestaje mile zaskakiwać swoich fanów swoim zupełnie naturalnym pięknem, nieziemskim urokiem i charyzmą.

Nikt nie pozostał obojętny na fakt, że Salma wciąż wygląda fantastycznie i olśniewająco mając 55 lat, zaraz po udostępnieniu „szczerego” zdjęcia tej wybitnej gwiazdy filmowej w mediach społecznościowych.

Bez grama kosmetyków, odważnie i pewnie wystąpiła, aby dumnie pokazać, jak wygląda. Wielu zauważyło, że ikoniczna aktorka utrzymuje swoje niewiarygodne piękno i bez wątpienia wygląda o wiele młodziej.

Niektórzy zostali pozbawieni mowy tym, że aktorka światowej klasy nie przeszkadzało publikowanie swojego zdjęcia bez makijażu i ułożonych włosów. Było to dowodem na to, że akceptuje swoje wygląd bez uciekania się do chirurgów plastycznych i kosmetologów.

Like this post? Please share to your friends: