„Wow! Ale napięta sylwetka w wieku 55 lat!” – Wszyscy byli pod wrażeniem szczupłej sylwetki i uroku Kidman na wakacjach.

Niezależnie od wieku, znana i utalentowana aktorka N. Kidman wciąż pozostaje idolem milionów i uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych „wiecznych” piękności naszych czasów.

Nicole udowodniła wielokrotnie, że jej wiek to tylko liczba w paszporcie i nie ma ona żadnego wpływu na jej niesamowite piękno i atrakcyjność. Pomimo swojej genetyki i uprawiania sportu, Kidman regularnie korzystała z usług kosmetologów.

Jednak wielu było przekonanych, że stało się to dla niej czymś rutynowym i nawet uzależnieniem, ponieważ gwiazda nie potrafiła przestać poddawać się zabiegom upiększającym, aby zachować młodość. Niektórzy są pewni, że celebrytka straciła swój urok i wyjątkowy wygląd.

Ze względu na intensywną krytykę i rady fanów, aktorka przestała regularnie korzystać z usług kosmetologów, co zdecydowanie miało pozytywny efekt. Paparazzi uchwycili gwiazdę ubraną w czarny strój kąpielowy składający się z golfu i krótkich spodenek.

Kidman uzupełniła swój wygląd kapeluszem z trzciny i stylowymi dużymi okularami przeciwsłonecznymi.

Dla wielu stało się jasne, że kobieta wyglądająca tak dobrze w wieku 55 lat to rzadkość, a Kidman może łatwo służyć za wzór dla wszystkich kobiet.

Like this post? Please share to your friends: