Nowy wygląd Angeliny Jolie wywołał zdziwienie u fanów: jej strój przypominał piżamę.

Ostatnie pojawienie się Angeliny Jolie na lotnisku w Nowym Jorku pozostawiło jej fanów nieco zdziwionych i rozczarowanych. Słynna aktorka, znana z nienagannego stylu, wystąpiła w stroju, który wzbudził zdziwienie wśród obserwatorów. Pewnie krocząc przez lotnisko, Jolie miała na sobie białą sukienkę ozdobioną falbanami i koronką, którą niektórzy fani porównali do koszuli nocnej. Mimo próby poprawienia wyglądu za pomocą czarnej marynarki z błyszczącymi guzikami, niewiele to zrobiło dla ogólnego wrażenia.

Zaskakująco, Jolie wydawała się zadowolona z wybranego stroju, a jej córka Zahara, która jej towarzyszyła, również wydawała się zadowolona. Ta konkretna podróż do Nowego Jorku nie była związana z pracą dla Jolie; była to raczej okazja dla niej, aby się dobrze bawić i zrelaksować się z Zaharą. Aktorka ceni każdy moment spędzony z jej najstarszą adoptowaną córką, ponieważ spotkania stały się coraz rzadsze od czasu, gdy Zahara wyjechała z Los Angeles, aby kontynuować naukę na Spelman College w Atlancie. Jolie bardzo tęskni za Zaharą podczas ich rozłąki.

Dlatego za każdym razem, gdy Zahara ma okazję oderwać się od college’u, korzystają z okazji, aby wspólnie wyruszyć w podróż i cieszyć się sobą nawzajem. W rzeczywistości jest to trzecia wizyta Jolie w Nowym Jorku z Zaharą w ciągu ostatnich sześciu miesięcy, podczas których oddają się spacerom i zakupowym szaleństwom. W grudniu poprzedniego roku Jolie zabrała Zaharę do Waszyngtonu, choć w bardziej poważnym celu. Aktorka zabrała swoją córkę na dyskusję w Kongresie dotyczącą poprawek do prawa. Zahara aktywnie uczestniczy w działalności charytatywnej i obronie praw człowieka Jolie, co wyróżnia ją spośród innych dzieci Jolie.

Oprócz Zahary, najstarszy adoptowany syn Jolie, Maddox, często towarzyszy jej w podróżach. W kwietniu tego roku Jolie i Maddox poleciały do Waszyngtonu, aby wziąć udział w przyjęciu ku czci Prezydenta Korei Południowej. Pasja Maddoxa do kultury koreańskiej skłoniła go do udziału w tym wydarzeniu, ponieważ obecnie studiuje język koreański i planuje kontynuować naukę na wyższych studiach w Seulu.

Like this post? Please share to your friends: