Gdzieś zniknęły usta: Fani nie rozpoznali Angeliny Jolie na nowych zdjęciach.

Angelina Jolie uważana jest za jedną z najatrakcyjniejszych aktorek Hollywood. Przez wiele lat uosabiała współczesne pojęcie piękna. Jolie utrzymała swoją pozycję jako globalny symbol seksu w kinie przez wiele lat.

Jednak fani zauważyli przemianę fizyczną aktorki w ciągu czasu. Jej nadmierne chudość wielu pozostawia zdumionych. Nawet w ciepłej pogodzie tendencją Angeliny jest noszenie wielu warstw ubrań z powodu ciągłego uczucia zimna, będącego wynikiem niskiej wagi.

Ostatnio Angelina Jolie została zauważona podczas spaceru z najstarszą córką, Zaharą. Jak można było się spodziewać, aktorka od razu znalazła się w polu widzenia paparazzi. Świeże zdjęcia szybko stały się wiralowe w internecie.

Jednak fani byli zdziwieni wyglądem aktorki. Jolie wydawała się zupełnie inną osobą. Fani zauważyli, że jej wcześniej pełne usta wydają się pomniejszone.

Jednak wielu fanów stanęło w obronie aktorki. Jest oczywiste, że Angelina starzeje się naturalnie. Jak wiadomo, zmiany fizyczne są częścią procesu starzenia, w tym także zmniejszanie się ust. To naturalny proces. W komentarzach online można było przeczytać: „Usta wszystkim się pomniejszają, to natura”. Jednak wielu zwróciło uwagę, że aktorka nie straciła swojego piękna i uroku, twierdząc, że wiek tylko dodaje jej uroku.

Like this post? Please share to your friends: