„Pretty Woman” zestarzała się: 55-letnia Julia Roberts pokazała się bez grama makijażu.

Ten widok gwiazdy jest zarezerwowany tylko dla jej rodziny.

Wygląda na to, że piękno Julii Roberts jest niezmiennie odporne na próbę czasu. Na niektórych fotografiiach 55-letnia Amerykanka mógłaby łatwo zostać wziętą absolwentką college’u. Ale gdy jest pozbawiona makijażu, jasne staje się, że nawet gwiazdy jej kalibru nie są odporne na niełaskawe ręce czasu.

Przed udziałem w jakimkolwiek wydarzeniu na czerwonym dywanie gwiazda „Pretty Woman” jest obsługiwana przez zespół stylistów i ekspertów od urody. Od masażu i planów dietetycznych po rutyny pielęgnacyjne, układanie fryzury i makijaż – to efekt niezliczonych godzin pracy. Wszystko to sprawia, że prasa nadal podziwia pozornie wiecznie młody wygląd Julii.

Jednak w domu, gdy paparazzi odpoczywają od służby, Roberts lubi odpocząć. Zdjęcie udostępnione na jej mediach społecznościowych ukazuje celebrytkę bez makijażu.

Bez maskary, jej oczy wydają się nieco bardziej zapadłe, jej nos nie jest tak szczupły i smukły, a zmarszczki pojawiają się tu i ówdzie. Niemniej jednak, aktorka utrzymuje zadziwiający wygląd jak na swój wiek.

Like this post? Please share to your friends: