Strzyżenie i Szczęście: 10 Przykładów, Jak Strzyżenie Zmienia Osobę

Jeśli kiedykolwiek miałaś długie włosy, prawdopodobnie zastanawiałaś się nad ich skróceniem. Długie włosy mogą się plątać, przyklejać do wszystkiego, ale skąd wziąć odwagę, aby pożegnać coś, co zajęło lata na wyhodowanie? Kristina Katsabina, stylistka z Moskwy, mocno wierzy, że to jest wartościowy krok. Jej bardzo popularnego bloga prezentuje przemianę jej klientek, które odważyły się na podejście „niech żyją nożyczki”. Spoiler: gdy skończysz czytać to, prawdopodobnie będziesz rozważać tę samą decyzję.

Na pewno słyszałaś wielokrotnie, że nowa fryzura może przemienić cię w niewiadomego, nie do poznania.

Więc jeśli jesteś psychicznie gotowa na zmianę, dlaczego nie zaryzykować z nową fryzurą, aby zobaczyć przemianę na własne oczy?

Posłuchajmy samej Kristiny:

Często spotykam się z pytaniem: „Jak zdobyć odwagę na krótką fryzurę?” To pytanie jest częstsze niż „Jaka fryzura pasuje do mnie?” To zrozumiałe. Pierwszym krokiem zawsze jest podjęcie decyzji. Gdy to zrobisz, możesz przejść do rozważenia szczegółów i drobnych aspektów. Najczęściej zadawane pytanie nie jest przypadkowe. Oznacza to, że pewna wewnętrzna zmiana prowadzi do myśli o zewnętrznej zmianie. Na przykład nowa fryzura!

Są na to konkretne i mistyczne powody. Pierwsze mogą drastycznie zmienić twój wygląd. Kontury twojej twarzy, skupienie na cechach twarzy i ciele, takich jak oczy, kości policzkowe, szyja, obojczyki, ulegają zmianie. Mistyczny powód wynika z przekonania, że włosy przechowują informacje i doświadczenia, czasem nieprzyjemne. Chęć usunięcia, obcięcia, odrzucenia! Dotyczy to zarówno długich włosów, jak i związanych z nimi negatywnych uczuć. Faktycznie, po obcięciu włosów 90% kobiet wyraża uczucie lekkości, jakby zrzuciły ciężar. Nie mogę zagwarantować dokładności tego uczucia, ale trudno go zaprzeczyć, biorąc pod uwagę liczbę osób twierdzących, że fryzury zmieniły ich życie.

W odpowiedzi na najczęstsze pytanie powiedziałbym, że jeśli rzeczywiście dokonałeś wewnętrznych zmian, pragnienie zmiany swojego wyglądu przejmie kontrolę. Pytanie samo w sobie przestanie istnieć. Ostatecznie przełoży się to na działanie – poszukiwanie informacji, stylów fryzur, fryzjera itd. To takie proste. O, i nie zapominajmy o najważniejszym aspekcie! Ważne jest, aby pozostać w zgodzie z samym sobą, słuchać swojego wewnętrznego głosu, lepiej zrozumieć i poznać siebie niż ktokolwiek inny na świecie!”

Wpływ krótkiej fryzury na kobietę Seria zdjęć potrafi wspaniale ukazać przemianę, jaką krótsza fryzura przynosi kobietom różnych wieków. Spójrz i przekonaj się sam!

Czyż to nie jest świetne?

Like this post? Please share to your friends: