Życie dziewczyny zmieniło się po jednym zdjęciu na Instagramie: odnalezienie swojego ojca po 34 latach!

Amerykańska kobieta przez 34 lata poszukiwała swojego ojca i w końcu odnalazła go dzięki testowi DNA i zdjęciu na Instagramie. Natychmiast go rozpoznała i poczuła silne powiązanie.

Alicia Warren, dziewczyna z Salt Lake City, dorastała nie znając swojego ojca, ale zawsze nurtowało ją pytanie o niego i miała nadzieję, że kiedyś go spotka.

W miarę jak dorastała, Alicia stawała się coraz bardziej ciekawa i postanowiła zapytać swoją matkę, Betty, o jej ojca. Betty ujawniła, że miała krótkie spotkanie z oficerem podwodnym podczas wakacji na wyspie Guana.

Spędzili kilka dni razem, ale nie wymienili informacji kontaktowych.

Później Betty dowiedziała się, że jest w ciąży, ale nie miała sposobu, aby skontaktować się z ojcem. W wieku 34 lat Alicia postanowiła odnaleźć swojego ojca, pomimo braku jakichkolwiek informacji od matki.

Alicia szukała swojego ojca w internecie i znalazła go na Instagramie. Gdy zobaczyła jego zdjęcie, od razu wiedziała, że to jej ojciec, ponieważ wyglądali dokładnie tak samo. Wahała się, czy skontaktować się z nim, ale poczuła wewnętrzną potrzebę, by to zrobić.

Jej ojciec, Peter, był zaskoczony dowiedziawszy się o swojej dawno utraconej córce. Nie miał pojęcia, że istnieje. Wreszcie spotkali się 6 czerwca i od razu nawiązali silne więzi, jakby znali się całe życie.

Teraz nowo odnaleziona rodzina planuje spotykać się regularnie i budować relacje. Alicia jest wdzięczna swojemu ojcu za akceptację i za to, że przyjął ją taką, jaka jest.

Like this post? Please share to your friends: