„Adele zakochana w Malibu”: Adele została zauważona podczas tajnej randki ze swoim nowym chłopakiem!

Adele, sławna piosenkarka, odnalazła szczęście po przejściach związanych z rozwodem. Została zauważona podczas posiłku z Richem Paulem, amerykańskim agentem sportowym, w ekskluzywnej restauracji w Malibu. Adele wyglądała zrelaksowana i komfortowo, nosząc czarną stylizację składającą się z oversizowej koszuli i luźnych spodni.

Jako dodatek miała torebkę Hermes Birkin.

Podczas ich spotkania Adele wydawała się w doskonałym nastroju, angażując się w żywe rozmowy z Richem, który ubrany był swobodnie w jasnozielony bluzy i niebieskie jeansy. Adele niedawno powróciła do swojego harmonogramu koncertowego po trzymiesięcznej przerwie, którą głównie spędziła w swojej rezydencji w Las Vegas.

Przyznała, że czuła się zdenerwowana przed wyjściem na scenę, ponieważ minęło trochę czasu od jej ostatniego występu w marcu.

Adele także uczciwie przyznała, że doznała infekcji grzybiczej po nadmiernym poceniu się podczas koncertów w Vegas.

Wspomniała o opryszczce i swędzącej skórze w okolicach pachwin, co było nowym i nieoczekiwanym doświadczeniem dla niej. Pomimo tych wyzwań, Adele pozostaje oddana swojej muzyce i czerpie radość z występów dla swoich fanów.

Jeśli interesują cię więcej fascynującego materiału, możesz sprawdzić nasz kanał na Telegramie, aby uzyskać dodatkowe aktualizacje.

Like this post? Please share to your friends: