„Miranda rozebrała się w łazience, a Charlotte pozowała topless”: Pierwsze ujęcia kontynuacji Twojego ulubionego serialu już się pojawiły!

Uwielbiane postacie z kultowej komedii „Seks w wielkim mieście” powróciły razem w nowym serialu „I właśnie tak…”. Pierwsze dwa odcinki kontynuacji miały premierę na HBO Max, zaskakując fanów licznymi scenami nagości i odważnymi momentami.

W serialu Carrie, Miranda i Charlotte znajdują się w sytuacjach, w których muszą rozebrać się przed kamerą. Miranda angażuje się w pełne namiętności sceny seksu w jacuzzi i później w łóżku, podczas gdy Charlotte pojawia się topless w intymnych chwilach z mężem.

Carrie, po romantycznym spotkaniu z producentem swojego podcastu, Franklinem, stara się utrzymać ich związek na luzie i skupić się na intymności fizycznej, zamiast na zaangażowaniu emocjonalnym. Szuka rady u swoich przyjaciółek, jak utrzymać tę umowę.

Tymczasem, gdy Carrie przygotowuje się do Met Gala, staje przed kryzysem garderoby. W desperackiej próbie ratowania swojego wyglądu, improwizuje, używając swojego welonu ślubnego i sukni z małżeństwa z Bigiem.

Pierwszy sezon „I właśnie tak…” został wyemitowany w 2021 roku, składając się z 10 odcinków, a drugi sezon, składający się z 11 odcinków, jest obecnie w trakcie kręcenia.

Pomimo początkowej oporu, aktorka Kim Cattrall zgodziła się pojawić jako Samantha Jones, jedna z ukochanych postaci serialu, tylko w jednym odcinku, bez kontaktu z resztą głównej obsady.

Like this post? Please share to your friends: