„Hańba dla niej”: Podczas gdy Madonna przebywa na oddziale intensywnej opieki, jej córka opublikowała zdjęcie w odważnym gorsecie!

Pojawiają się obawy, gdy 64-letnia ikona popu, Madonna, obecnie przebywa na oddziale intensywnej opieki prestiżowego szpitala. Znaleziona nieprzytomna w swoim domu w Nowym Jorku, została szybko przewieziona do szpitala i wymagała intubacji z powodu poważnej infekcji bakteryjnej.

Konkretna infekcja jest nieznana, ale infekcje bakteryjne mogą wpływać na różne narządy i układy w organizmie. Nadchodząca światowa trasa Madonny została czasowo przełożona, a nie ma jasnego harmonogramu jej powrotu do zdrowia.

Podczas gdy fani wyrażają niepokój, córka Madonny, Lourdes Leon, wydaje się być niezainteresowana, gdy udostępnia prowokacyjne zdjęcie w mediach społecznościowych, wywołując krytykę i pytania dotyczące jej priorytetów.

Lourdes ma historię poszukiwania uwagi poprzez kontrowersyjne działania, co często prowadzi do negatywnych reakcji ze strony publiczności.

Ten ostatni wyraz obojętności wobec zdrowia matki prawdopodobnie jeszcze bardziej zmniejszy wsparcie publiczne dla niej.

Like this post? Please share to your friends: