Mamy po 60-tce. Jak wyglądają dzieci mając takich „dorosłych” rodziców? translate in polish

Niestety, nie każdemu udaje się zostać rodzicem dokładnie wtedy, kiedy tego pragnie. Sytuacje są różne: sytuacja finansowa, problemy zdrowotne, problemy w rodzinie. Jednak każda kobieta marzy o usłyszeniu tego słodkiego „Mamo…” i odczuwaniu mocnych, dziecinnych uścisków. Dlatego wielu zostaje rodzicami już w dość dojrzałym wieku. Dziś opowiemy o takich osobach, które zostali rodzicami po 60. roku życia.

Adrian Iliescu. Ta kobieta mieszka w Rumunii. Chciała zostać matką i pomimo wszystkich wyjaśnień lekarzy poddała się procedurze in vitro. Udało jej się urodzić normalną i zdrową dziewczynkę, Elizę, która obecnie ma 15 lat.

W tym wieku jest bardzo aktywna i uwielbia się uczyć. Najlepiej radzi sobie z matematyką. Uczennica nawet bierze udział w różnych olimpiadach z tego przedmiotu. Adriana już zadbała o przyszłość swojego dziecka, znalazła opiekuna i zostawi mu mieszkanie oraz konto bankowe.

Omkari Panwar. To małżeństwo zawsze marzyło o dzieciach. Ale ze względów zdrowotnych nie udało im się tego osiągnąć.

Brakowało także pieniędzy na leczenie. Dopiero po wielu latach udało się zgromadzić potrzebną kwotę. Omkari urodziła bliźniaki.

Daljinder Kaur. Dziecko w tej rodzinie urodziło się, gdy kobieta miała 72 lata, a mąż 79 lat. Aby zostać rodzicami, para skorzystała z procedury in vitro. Urodził się zdrowy chłopiec.

 

Obecnie dziecko ma już trzy lata. Rodzice przyznają, że w tym wieku jest już dość trudno zajmować się niemowlęciem, ale nie żałują niczego.

Maria del Carmen Busada de Lara. Hiszpanka podstępem starała się zostać matką: podała, że ma 10 lat mniej, niż jej faktyczny wiek. A ponieważ wyglądała bardzo dobrze, było to prawdą. Maria poddała się procedurze in vitro. Urodziła bliźniaki, gdy miała 66 lat.

Kobieta myślała, że będzie długowieczna, podobnie jak jej matka, która dożyła 101 lat. Niestety, rok po narodzinach dzieci zdiagnozowano u niej raka, a zmarła w 2008 roku. Dzieci obecnie wychowuje siostrzenica.

Rajo Devi Lohan. Zgodnie z rodzinymi tradycjami dziewczyna wyszła za mąż w wieku 12 lat za 14-letniego chłopca. Przez prawie całe życie rodzinnego para marzyła o dzieciach, a udało im się to dopiero po 58 latach.

Dziecko urodziło się, gdy matka miała 70 lat. Niestety, poród był bardzo trudny, a Rajo zaczęła źle się czuć. Jak mówi, nie żałuje tego i jest prawdziwie szczęśliwa.

Like this post? Please share to your friends: