Teigen i Legend zostali rodzicami ponownie pięć miesięcy po narodzinach swojej córki i pokazali matkę zastępczą.

Para celebrytów, modelka Chrissy Teigen i piosenkarz John Legend, kontynuują swoje marzenie o powiększeniu rodziny o kolejne dzieci.

Zaledwie pięć miesięcy temu, Teigen urodziła swoje trzecie dziecko, córkę Estee Maxine Stevens. Jednak 28 czerwca Legend z radością ogłosił, że po raz czwarty został ojcem.

Na swoim profilu na Instagramie muzyk opublikował wzruszające zdjęcie, na którym trzyma w ramionach swojego nowo narodzonego syna wraz z żoną. Legend podpisał zdjęcie słowami: „Ren Alexander Stevens, nasza nowa miłość”.

Potwierdzając tę wiadomość, Chrissy Teigen wyraziła swoją wdzięczność wobec Alexandry, niezwykłej, pełnej miłości i współczucia matki zastępczej, która nosiła ich syna:

„Poznaliśmy Alexandrę, najniesamowitszą, kochającą i pełną współczucia matkę zastępczą, jaką sobie mogliśmy wymarzyć. Od momentu, w którym z nią rozmawialiśmy, wiedziałam, że to idealne połączenie dla nas. Chciałam, aby nasze dzieci dorastały razem, żeby razem jedli obiady, czuły ich czkawki i kopniaki, gdy opierałam głowę na jej brzuchu. Chciałam, żeby były częścią naszego życia przez tyle czasu, ile pozwoliłby nam los. Niestety, nasza pierwsza przeniesienie zarodka z Alex nie zakończyło się sukcesem. Na zawsze będę pamiętać, jak bardzo walczyła, przygotowując się do drugiego przeniesienia. Kiedy zbliżaliśmy się ostrożnie do bezpiecznej strefy mojej własnej ciąży, byliśmy przeszczęśliwi, odkrywając, że Alexandra nosiła w sobie chłopczyka” – ujawniła Teigen.

Chrissy dodała, że ich czwarte dziecko, chłopiec, urodziło się 19 czerwca. W wzruszającym hołdzie nadali mu drugie imię na cześć matki zastępczej – Ren Alexander Stevens.

Like this post? Please share to your friends: