Jak teraz wygląda jedyna córka Jima Carreya?

Jim Carrey jest bez wątpienia jednym z najbardziej ukochanych komików Hollywood. Przez swoje życie miał dwie żony, wielu partnerów, ale tylko jedno dziecko – córkę z pierwszego małżeństwa.

W 1987 roku Jim poślubił kelnerkę Melissę Womer po raz pierwszy, a w tym samym roku urodziła się ich córka Jane.

To małżeństwo trwało 8 lat. Wszystko było w porządku, dopóki Jim nie stał się sławny. Od tego czasu zaczęły się kłótnie w rodzinie. Według Womer, przynajmniej czasami musiała sprawić, że jej mąż schodził z nieba i wynosił śmieci. Po rozwodzie aktor zostawił córkę z matką i przekazał im milion dolarów. Potem ogarnęła go depresja, bardzo trudno mu było przeżyć ten rozwód. Ale nigdy nie przestał rozmawiać z córką. Często można było spotkać Jima i jego córkę na premierach filmowych, a Jane była obecna, gdy ojciec otrzymał swoją gwiazdę na Hollywoodzkiej Alei Gwiazd.

W 2012 roku Jane pojawiła się w programie American Idol. Dziewczyna marzyła o tym, aby stać się znaną piosenkarką, ale opuściła ten konkurs w drugiej rundzie. Jak sama przyznaje Kerry, bardzo trudno jest wyjść z cienia tak znanego ojca.

W latach 2013-2014 Jim i Jane współpracowali przy tworzeniu i nagrywaniu audiobooka „Jak Roland Pluł”. Słynna córka nagrała również ścieżki dźwiękowe do kontynuacji filmu „Głupi i głupszy”, w którym jej ojciec grał. W 2018 roku dziewczyna brała udział w programie telewizyjnym „Catfish”. Obecnie córka aktora występuje w zespole, który nosi jej imię – The Jane Carrey Band.

W grudniu 2009 roku Jane wyszła za wokalistę zespołu metalowego Blood Money, Alexa Santanę. Para miała syna, Jacksona Rileya. Jednak pojawienie się dziecka nie uratowało małżeństwa i w 2010 roku para rozwiodła się, po zaledwie 11 miesiącach.

Jane mówi, że ma świetne relacje ze swoim ojcem i jest bardzo dumna z niego.

Like this post? Please share to your friends: