Jak wyglądają dorosłe córki popularnego aktora Sylvestra Stallone’a?

Sylvester Stallone jest ojcem trzech pięknych córek: Sofii (23 lata), Sistine (21 lat) i Scarlet (17 lat). Kiedy nie gra w filmach akcji i hitach kinowych, spędza czas z rodziną.

Od 23 lat Stallone jest żonaty z Jennifer Flavin, która kiedyś była modelką. Dzięki pięknemu wyglądowi ich matki i ojca, dziewczęta dorosły w prawdziwe piękności i już budują karierę modelki.

W 2017 roku na 74. ceremonii wręczenia Złotych Globów (pierwszy raz w historii tej nagrody) wybrano aż trzy Miss Złote Globy w osobach trzech córek Stallone.

Najstarsza, Sophia Stallone, urodziła się w 1996 roku i ukończyła University of Southern California. Dziewczyna aktywnie zajmuje się biznesem modowym i jest aspirującą przedsiębiorczynią w dziedzinie mody. Sophie już pojawiła się na okładce magazynu mody Harper’s Bazaar.

Dziewczyna rzadko udziela wywiadów i mówi, że jest „najpoważniejsza z trzech sióstr”. W przyszłości planuje podbić świat kina.

Sistine Stallone to drugie dziecko słynnej pary, urodziła się w 1998 roku. Ma kontrakt z czołową agencją modelek IMG. Pojawiła się również w magazynach mody takich jak Harper’s Bazaar, Town & Country i Express.

Dziewczyna przyciąga uwagę znanych fotografów. Jej matka była top modelką w latach 90. i jasne jest, że córka poszła w jej ślady.

Najmłodsza, Scarlet, urodziła się w 2002 roku. Przez długi czas dziewczynka była w cieniu swoich sióstr, niedawno pojawiła się jednak na ekranie telewizora, prawdopodobnie bardziej interesuje ją zawód aktorski.

Scarlet wystąpiła w dokumencie o powstawaniu filmu „Niezniszczalni” w 2010 roku i kontynuowała pracę nad filmem fabularnym „Get Me If You Can” (2014). Jako najmłodsza z rodzeństwa Stallone, Scarlet jest pod szczególną obserwacją swojego ojca.

Jako że ojcem tego tria dziewcząt jest hollywoodzka gwiazda Sylvester Stallone, od dzieciństwa przyzwyczajone są do paparazzi, którzy otaczają je wszędzie. Jednak wszystkie trzy zawsze starały się trzymać z dala od negatywnej prasy, w przeciwieństwie do innych młodych gwiazd, które ciągle pojawiają się na okładkach „żółtych” magazynów.

Like this post? Please share to your friends: