Piosenkarka Adele, która straciła 40 kg, zachwyciła sieć świeżymi zdjęciami.

Brytyjska piosenkarka Adele niedawno straciła dużo wagi, schudając 40 kg. Ostatnio wzięła udział w spektakularnej sesji zdjęciowej, gdzie pojawiła się w wizerunku Królewny Śnieżki.

Na swoim koncie Instagram podzieliła się zdjęciem z tej sesji.

Na zdjęciu Adele prezentowała się wspaniale – gwiazda pozowała w czerwonej sukni odsłaniającej ramiona. Trzymała w rękach jabłko. A na dodatek – jaskrawy makijaż i masywne biżuteria. Jak sama piosenkarka powiedziała, zdjęcie jest dedykowane premierze jej nowego teledysku, który będzie miał premierę 12 stycznia.

Gwiazda podpisała zdjęcie następująco: „Wypoczęta i zrestartowana! Czuję się gotowa na 2022, przede mną wiele wspaniałych rzeczy. Bardzo się cieszę, że będziecie to mogli zobaczyć.”

Warto zauważyć, że Adele udało się schudnąć 40 kg! Ta transformacja została zauważona jesienią, gdy opublikowała zdjęcie z podpisem: „Kiedyś płakałam, teraz się spocę.” Wydaje się, że teraz życie artystki rozbłysło nowymi kolorami i jest gotowa na nowe osiągnięcia. Już osiągnęła jedno – pokazała, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć dbać o siebie i że przy odpowiedniej motywacji można wiele osiągnąć.

Like this post? Please share to your friends: