Polska Roszpunka: 34-letnia dziewczyna nie obcinała swoich włosów od dzieciństwa, teraz są one dłuższe od jej wzrostu.

Małgorzata Kulczyk ma 34 lata, pochodzi z Polski i obecnie studiuje w Londynie na wydziale informatyki. Ale Małgorzata może pochwalić się nie tylko dobrą wiedzą, ale także pięknymi włosami, których nie przycinała od dzieciństwa.

Piękność nigdy nie obcinała swoich włosów, tylko przycinała końcówki, i to było około pięć lat temu. Obecnie długość jej włosów wynosi 158 cm, co jest już o 3 cm więcej niż jej wzrost. Oczywiście, jej luksusowe włosy wielokrotnie budziły uczucie zazdrości u innych kobiet, jej koleżanka nalegała, aby Małgorzata odcięła warkocz, a w rezultacie teraz sama odżywia swoje włosy. A mężczyźni są zachwyceni tą pięknością.

Roszpunka myje swoje wspaniałe loki raz w tygodniu i robi różne fryzury. A dla bardziej interesujących i spektakularnych zdjęć używa ich zamiast chusty. Natura obdarzyła dziewczynę blond włosami, ale sama przygotowuje serum na bazie oleju, które nadaje jej lokom piękny odcień.

Małgorzata radzi wszystkim, którzy chcieliby mieć piękne i długie włosy, aby byli cierpliwi i koniecznie dbali o swoje zdrowie, ponieważ jest to główny czynnik wpływający na zdrowe włosy.

Like this post? Please share to your friends: