Ojcowie się starzeją, ale dzieci kwitną: synowie sławnych aktorów Hollywood.

W Hollywood wielu aktorów ma bardzo atrakcyjnych synów. Ojcowie wkrótce przejdą na emeryturę, ale ich potomkowie teraz wyglądają tak wspaniale, że mają wielu fanów. Spójrzmy na nich i zobaczmy, czy bardzo przypominają swoich sławnych ojców.

Patrick Schwarzenegger

Arnold, jak wszyscy wiedzą, ma pięcioro dzieci. Oczywiście, każde z nich odziedziczyło coś po swoim ojcu. Ale tylko jedno dziecko wydaje się odziedziczyć od swoich rodziców wszystko, co najlepsze – charakter Arnolda i wyrafinowanie wyglądu Marii Schwaier. Mówimy oczywiście o Patricku. Zdecydował się podążać tą samą ścieżką co jego ojciec. Oczywiście, nie został kulturystą, chociaż go uwielbia. Jest utalentowanym modelem i wschodzącym aktorem. Prowadzi również własną markę odzieżową od 15. roku życia.

Milo Gibson

Mel Gibson jest ojcem dziewięciorga dzieci. Ma nawet syna z rosyjską pianistką Oksaną Grigorievą. Jego syn Milo urodził się z pielęgniarki Robin Moore. Ogólnie, przez długie lata małżeństwa, dała swojemu wybranemu siedmioro potomków. Milo zdecydował się zostać aktorem i po raz pierwszy wystąpił w filmie swojego ojca. Czasami pozuje także do różnych magazynów.

Rafferty Law

Jude Law jest ojcem pięciorga dzieci. Jego córka Iris i syn Rafferty są najbardziej popularni. Mówi się, że Rafferty ma wszelkie szanse na stanie się bardziej znanym niż jego ojciec. Wydaje się, że odziedziczył najlepsze cechy wyglądu swojego ojca i matki, Sadie Frost. Młody człowiek pracuje jako model w agencji Select Model Management. Ma także hobby – gra w zespole rockowym Dirty Harrys. Fani obserwują jego życie i karierę z zainteresowaniem, czekając na moment, kiedy stanie się bardziej znany niż Jude.

Raymond Nicholson

Jack Nicholson oficjalnie ma pięcioro dzieci z czterema różnymi kobietami. Ale plotki mówią, że ma znacznie więcej potomków, po prostu nie robi z tego dużego rozgłosu. Rebecca Broussard urodziła mu dwoje dzieci: Lorraine i Raymond. Zresztą, ten drugi urodził się, gdy jego ojciec miał już 55 lat. Niestety, Raymond nie miał szczęścia w swojej karierze aktorskiej. Zagrał w jednym filmie, po czym reżyserowie przestali się nim interesować. Obecnie pracuje w jednej z firm filmowych.

Chester Hanks

Oczywiście, wszyscy znają syna Toma Hanksa, Colina, którego urodziła pierwsza żona aktora, Samantha Lewis. Ale nie możemy nie wspomnieć o Chestera. Pochodzi on z drugiego małżeństwa aktora z Ritą Wilson, które trwało ponad 30 lat. Młody człowiek ma niesamowicie atrakcyjny wygląd, dzięki czemu ma wielu fanów płci pięknej. Ukończył uniwersytet i wziął ślub. Obecnie zajmuje się wychowaniem swojej córki. Chestera często można zobaczyć w różnych młodzieżowych serialach. Jednak pod względem popularności jeszcze nie dorównał Colinowi.

Like this post? Please share to your friends: