Zostanie matką w wieku 50 lat? Heidi Klum podejrzewano o ciążę na zdjęciu z mężem.

Heidi Klum odnalazła szczęście w swoim trzecim małżeństwie. Wielu oczekiwało, że jej związek z muzykiem z zespołu „Tokio Hotel” nie przetrwa. To przypuszczenie wynikało głównie z faktu, że Tom Kaulitz jest znacznie młodszy od swojej żony. Jednak para wydaje się być nierozłączna i wspiera się nawzajem całym sercem. Heidi często towarzyszy mężowi podczas jego tras koncertowych, podczas gdy Tom wspiera przedsięwzięcia żony.

Ostatnio para została sfotografowana przez paparazzi podczas zwyczajnego spaceru. Tom Kaulitz delikatnie głaskał brzuch swojej żony. Ten czuły gest wywołał spekulacje wśród fanów, że para może przygotowywać się do rodzicielstwa.

Warto zauważyć, że Heidi Klum jest już matką czwórki dzieci ze swoich poprzednich małżeństw, podczas gdy Tom Kaulitz jeszcze nie ma dzieci.

Być może supermodelka postanowiła obdarzyć swojego ukochanego długo oczekiwanym pierwszym dzieckiem. Jednak warto zauważyć, że Heidi Klum ma już 50 lat.

Czy naprawdę zdecydowała się na ten krok w tym dojrzałym wieku? Użytkownicy mediów społecznościowych już składają gratulacje parze z powodu oczekiwanego nowego przyjścia.

Like this post? Please share to your friends: