10-letni deskorolkarz Maxim Abramov, który nie ma nóg, dokonuje niemożliwego.

Kilka lat temu na całym świecie rozprzestrzeniła się brutalna historia. Bez serca matka zostawiła swoje 6-letnie dziecko w domu i poszła na spacer. W międzyczasie wybuchł pożar, a biedny Maxim został poważnie poparzony. Musiał stracić obie nogi.

Niebawem matce odebrano prawa rodzicielskie, a chłopiec trafił do domu dziecka. Na szczęście Maxim został adoptowany przez troskliwą rodzinę, która zdołała zebrać potrzebne pieniądze na sztuczne nogi dla dziecka.

Kiedy Maxim miał 7 lat, zainteresował się deskorolką.

I tak chłopiec zaczął uczęszczać na treningi w federacji skateboardowej.

Trener pokazał mu chłopców z Ameryki i Brazylii w jego warunkach, którzy już osiągnęli świetne wyniki. To go zmotywowało i wspierało, ponieważ nie czuł się zagubiony.

Wielkim zwolennikiem i motywatorem dla Maxima był Nick Vujicic. „Możesz osiągnąć wiele w życiu – własnymi rękami! Nie wiesz, czego możesz dokonać, dopóki nie spróbujesz. Bo jesteś piękny takim, jaki jesteś” – powiedział mu wtedy Nick.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от I’am Max ,lil G (@maxlullove)


Ostatnio Maxim Abramov osiągnął wiele: brał udział w zawodach i zwyciężał w wielu występach na miejskich imprezach przed ogromną publicznością.

Jeden z najbardziej znanych przedstawicieli tego sportu, Tony Hawk, także zwrócił uwagę na niezwykłego, a zarazem bardzo obiecującego deskorolkarza.

Opublikował wideo z Maximem na swoim profilu z następującym komentarzem: „Nowy ulubiony deskorolkarz”. W ciągu zaledwie kilku dni wideo zdobyło ponad 800 tysięcy wyświetleń.

Młody chłopiec marzy o tym, żeby kiedyś powtórzyć trik Tony’ego Hawka i wykonać potrójne salto w powietrzu.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Tony Hawk (@tonyhawk)


Maxim prowadzi swoją własną stronę w internecie, na której obserwuje go już ponad 44 tysiące osób. Tam publikuje swoje zdjęcia i filmy z treningów i zawodów.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от I’am Max ,lil G (@maxlullove)


Naprawdę zasługuje na wszystkie osiągnięcia, które osiągnął i te, które zdobędzie dzięki wielkim wysiłkom.

Like this post? Please share to your friends: