Bliźniaczki, które ważyły 266 i 274 kg, straciły na wadze nie do poznania.

Aby zapewnić dalsze bezpieczeństwo życia, pilnie konieczne było podjęcie działań!

Od najmłodszych lat Kandi i Brandi zwalczały stres jedzeniem. Dziewczyny cierpiały na brak uwagi ze strony rodziców i znalazły pocieszenie w słodyczach, do których się przyzwyczaiły. Z czasem ich matka i ojciec zaczęli podawać dzieciom fast food, co bardzo pomagało zajęciu ich uwagi, przez co dzieci nie przeszkadzały rodzicom w ich zajęciach.

Oczywiście, ten sposób odżywiania przyniósł negatywne konsekwencje. Pierwsze trudności zaczęły się w szkole, kiedy okrutni koledzy zaczęli znęcać się nad siostrami. Jako nastolatki, każda z dziewczyn ważyła już ponad 220 funtów, a najgorsze było to, że waga nadal rosła.

Później Kandi i Brandi pokłóciły się z rodzicami i dziewczyny wyprowadziły się. Rozpoczęły niezależne życie, które niestety nie miało wpływu na ich nawyki żywieniowe.

Siostry znalazły pracę jako sprzedawcy, aby utrzymać się samodzielnie, ale ich waga nie spadała, obie jadły nie najlepiej – fast food, słodycze i pijały napoje gazowane z dużą ilością cukru. Z czasem dziewczyny przestały być w stanie chodzić do pracy z powodu swojej wagi i stały się bardzo niezgrabne.

Kandi i Brandi zaczęły mieć problemy ze zdrowiem.

Kiedy każda z nich zaczęła ważyć ponad 550 funtów, postanowiły poprosić popularny program telewizyjny „My 600-Lb Life” o pomoc.

Rozpoczęła się długa i trudna podróż walki o zdrowie. Z siostrami pracowali najlepsi specjaliści – dietetyk przepisał im dietę, a psychologowie zaczęli z nimi pracować. Z czasem każda z sióstr miała cel utraty wagi. Waga zaczęła spadać. Ale nadal musiały zmniejszyć swoje żołądki ze względów medycznych. Brandi przeżyła operację bez problemów, a Kandi prawie straciła życie z powodu swojego stanu serca, ale wszystko skończyło się dobrze.

Program dawno się skończył, a dziewczyny nadal dbają o swoje zdrowie – chodzą na siłownię i zdrowo się odżywiają. Brandi nawet poznała miłość, wyszła za mąż i ma dziecko.

Ale Kandi nie spieszy się jeszcze, żeby się ożenić. Planuje dużo podróżować i chce w pełni cieszyć się swoim nowym życiem.

Like this post? Please share to your friends: