Wdowa po Patricku Swayze pozbyła się pamięci o swoim mężu: Kobieta ponownie wyszła za mąż i odnalazła swoje szczęście!

Patrick Swayze uwielbiał swoją żonę. Spotkali się, gdy on miał 18 lat, a jego przyszła żona miała zaledwie 15 lat. Pobrali się bardzo szybko. Jednak ich małżeństwo nie było łatwe. Lisa Niemi zawsze była obok. Pomagała mu radzić sobie z uzależnieniem, znosiła jego depresję w czasach bezrobocia i braku zainteresowania.

Była wsparciem dla swojego męża. On powiedział, że jego życie byłoby niepełne bez jego żony. Lisa nie mogła urodzić mu dziecka, ale on znosił to dla niej.

Choroba aktora i jego śmierć pokazały inną stronę tego małżeństwa. Rodzina twierdziła, że Lisa podejrzewała Swayze o niewierność. Ponadto, nie mogła mu wybaczyć tego, przez co musiała przechodzić, gdy aktor pił. Dlatego pozwoliła sobie uwolnić się od chorej i niedołężnej osoby.

Po jego śmierci, została jego główną spadkobierczynią. Zabezpieczył jej przyszłość do końca jej życia, Lisa nie potrzebowała niczego. Jednak sprzedała wszystkie jego rzeczy, pozbyła się wszystkiego, co mogło przypominać o nim. Rodzina marzyła o założeniu muzeum nazwanego imieniem aktora, ale Lisa nie pozostawiła żadnej pamiątki.

Niemi zerwała wszelkie więzi z krewnymi aktora. I niedługo potem wyszła ponownie za mąż. Jej nowy mąż to zamożny milioner. Oczywiście fani i krewni aktora nie rozumieli jej decyzji, jednak Lisa jest pewna, że Patrick chciałby, aby była szczęśliwa.

Dla niej życie toczy się dalej. Jest szczęśliwa. Według Niemi, nie zapomniała o swoim mężu, ale woli żyć teraźniejszością. Nie czuje się winna.

Jak podchodzisz do decyzji tej kobiety?

Like this post? Please share to your friends: