Te bliźnięta syjamskie zostały rozdzielone w wieku 4 lat i teraz mają 18 lat. Jak teraz żyją? Interesujące.

Lata temu Jake i Erin mieli dwie córki, Kendrę i Malię. To wydarzenie wzbudziło kontrowersje: dzieci były bliźniakami syjamskimi. Rodzice byli szczęśliwi, ale także martwili się o przyszłość swoich dzieci. Dziewczynki przez 4 lata miały jedno życie dla dwóch, ale ich rodzice chcieli pozwolić im żyć niezależnie i zdecydowali się je rozdzielić.

Dziewczynki miały tylko dwie nogi i każda mogła nimi sterować. Stopniowo się przystosowały i mogły chodzić, a nawet biegać bez problemu.

Przeprowadzono operację rozdzielenia bliźniaków. Wzięło w niej udział 31 lekarzy, którzy pracowali nad dziewczynkami przez ponad dobę. Wkrótce media dowiedziały się o tym wydarzeniu, a Kendra i Malia stali się małymi celebrytkami.

Minęło 14 lat, odkąd bliźniaczki żyją samodzielnie.

Oczywiście, musiały się przyzwyczaić do życia w nowy sposób, ale stopniowo się przystosowały. Dziewczynki chodzą do szkoły, a czasem uczą się w domu. Pokazały także swoje talenty: obie uwielbiają rysować i są w tym całkiem dobre. Kendra i Malia stały się przykładem dla swoich rówieśników i pokazują, że nie ma beznadziejnych sytuacji. Są uważane za bohaterki szkoły, a ich koledzy bardzo ich szanują. Teraz dziewczynki mają 18 lat, tak wyglądają.

Siostry prowadzą pełne życie, mają możliwość oddalenia się od siebie i przebywania w różnych miejscach. Dziewczynki ukończyły szkołę jazdy i są świetnymi kierowcami.

Siostry utrzymują kanał na YouTube oraz strony w mediach społecznościowych, gdzie dzielą się ciekawymi wydarzeniami ze swojego życia. Bliźniaczki mają dziesiątki tysięcy fanów.

Siostry Herrin współdziałają z matką bliźniaczek syjamskich, Kelly i Carter. Na podstawie własnych doświadczeń udzielają jej rad i wspierają maluchy w każdy możliwy sposób. Kelly i Carter także planują się rozdzielić, ale ich rodzice jeszcze się na to nie zdecydowali.

Like this post? Please share to your friends: