Lekarze doradzili rodzicom porzucenie dziecka: Oto, jak teraz wygląda dziewczynka!

Poznajcie Kennedy, wyjątkową dziewczynkę, która stanęła w obliczu trudnych początków w życiu. Kiedy się urodziła, niektórzy doradzali jej rodzicom, by ją porzucili, ponieważ miała zespół Downa i wadę kręgosłupa. Jednak jej matka spotkała życzliwą pielęgniarkę, która zachęciła ją do opieki nad Kennedy.

W wieku 2 lat Kennedy musiała nosić metalową kołnierzyk i kask na rzecz rozwiązania problemów zdrowotnych. Spędzała dni leżąc, oglądając filmy. W miarę jak rosła, jej rodzice zapisali ją na zajęcia taneczne. Taniec stał się pasją Kennedy, pozwalając jej zapomnieć o problemach zdrowotnych i skupić się na dawaniu z siebie wszystkiego.

Dzisiaj pracuje dla KMR Diversity i często podróżuje do Hollywood na programy telewizyjne i przesłuchania. Pomimo przepowiedni ludzi, Kennedy jest teraz zwyczajną dziewczynką, zdrową i uroczą.

Uwielbia eksperymentować z kolorem włosów i ma nawet kochającego chłopaka o imieniu Matthew, który również ma zespół Downa.

Matthew pracuje w branży modelingu i jest pasjonatem aktorstwa. Oto zdjęcie Kennedy dzisiaj! Podzielcie się swoimi myślami!

Like this post? Please share to your friends: