„Jak dobre wino”: 68-letni Kevin Costner potrafił pięknie starzeć się

Fani są przekonani, że aktor wygląda nawet lepiej niż w młodości.

Kevin Costner stoi jako jedna z filarów nowoczesnego kina Hollywood, uwielbiany przez miliony kobiet na całym świecie. Jednak nawet on nie jest w stanie przeciwstawić się upływowi czasu. W wieku 68 lat, Costner wyraźnie się postarzał, ale jego urok nadal zachwyca publiczność.

Na niedawno opublikowanym internecie pojawiło się świeże zdjęcie aktora. Pomimo wyraźnych oznak starzenia się na jego twarzy, zdjęcie wywołało sensację.

„Wciąż przystojny”, „Wygląda lepiej niż 30 lat temu”, „Starzeje się jak dobre wino”, „Nadal niesamowicie przystojny”, „Wygląda fantastycznie”, „Kevin Costner jest ponadczasowy” – wyrażali czytelnicy.

Fani nie zwracali uwagi na zarost na twarzy swojego idola. Ledwo zauważyli przebarwienia i głębokie zmarszczki przy krawędziach jego oczu, silnie wierząc, że on pięknie się zestarzał.

Przygoda Kevina Costnera w filmie rozpoczęła się w latach 80., ale to w latach 90., po występie w filmie „Ochroniarz” u boku Whitney Houston, zdobył światową sławę. Jego rola osobistego ochroniarza gwiazdy podbiła serca wszystkich. Nawet dziś artysta nadal pojawia się w serialach i pełnometrażowych filmach.

Like this post? Please share to your friends: