„Piękna zarówno w młodości, jak i teraz”: Młoda Helen Mirren potrafi zachwycić każdego

Helen Mirren zdobyła sławę jako młoda artystka, zdobywając uznanie za ikoniczne kreacje starszych postaci, takich jak Katarzyna Wielka, Elżbieta I i inne silne bohaterki. Jednak tylko niewielu pamięta jej wczesną pracę w filmie „Dorosłość”, również znanym jako „Wiek zgody”, gdzie przyszła gwiazda wcielała się w naiwną i niedoświadczoną dziewczynę.

W młodości Helen Mirren chlubiła się gęstymi, miodowo-blond włosami, soczystymi ustami i nieskazitelną skórą. Z piękną sylwetką, pewnie podchodziła do scen intymnych, nawet jeśli już wiedziała, że szersze uznanie w końcu ją spotka.

„Piękna wtedy, piękna teraz”, „Zachwycająca”, „Absolutnie wspaniała”, „Po prostu urocza”, „Prawdziwa bogini” – chwalili internauci.

Helen Mirren kiedyś ujawniła, że wróżka przepowiedziała jej sukces w przemyśle filmowym, ale miało to nastąpić w dojrzałym wieku.

Jednak ta przepowiednia nie zniechęciła młodej Angielki; kontynuowała swoją karierę aktorską z radością i determinacją. I szczęście dziewczyny z tym wyborem było widoczne dla wszystkich.

Like this post? Please share to your friends: