Zgubiony schnauzer odnajduje swojego właściciela i omdlewa ze szczęścia.

Schnauzer o imieniu Casey zaginął na dwa lata. Pies zniknął, a zrozpaczona właścicielka prawie straciła nadzieję, że kiedykolwiek zobaczy swojego ukochanego zwierzaka ponownie. Zaskakująco, zaginiony pies został odnaleziony i ponownie zjednoczony z wdzięczną matką. Schnauzer był tak przepełniony emocjami, że wydawało się, jakby omdlał.

Kiedy Casey zaginął, jego matka mieszkała i pracowała w Słowenii. Wróciła do swojego rodzinnego miasta, Murrysville w stanie Pensylwania, gdzie odbyło się radosne spotkanie.

Gdy tylko Rebecca i Casey zobaczyli się nawzajem, popłynęły łzy, pies wydawał radosne piski, a matka miała trudności z opanowaniem emocji. Miłość i wdzięczność między nimi były wyczuwalne, gdy mocno się do siebie przytulili.

Nagle Casey przechylił się na bok i wydawało się, że omdlewa. Czy to była reakcja na wzruszające spotkanie? Czy pies oszalał ze szczęścia? Wielblędący pies był po prostu zachwycony i zaskoczony. Został zabrany do weterynarza, który obejrzał nagranie, zbadal psa i stwierdził, że z nim wszystko w porządku.

Like this post? Please share to your friends: