10 znanych osobowości, które urodziły się z brązowymi włosami, ale stały się piękniejsze i bardziej spektakularne po farbowaniu włosów na blond

Wiele celebrytek zmienia swoje wygląd, zwłaszcza aktorki. Ale częściej zmiana wizerunku wynika nie tylko z potrzeby roli, ale z życiowych przemyśleń. Evelina Khromtchenko powiedziała, że gdy stała się blondynką, jej życie zmieniło się radykalnie. I nie tylko ona. Oto 10 sławnych osób, które zmieniły kolor włosów, aby być bardziej wyjątkowymi. I była to trafna decyzja.

Marilyn Monroe

Legendarne piękno była naturalną blondynką z falującymi włosami. Przed drastyczną zmianą, Monroe była Normą Jean i była nieznana wszystkim. Krótkie blond włosy stały się wizytówką gwiazdy, którą kopiowano przez kilka pokoleń.

Grace Kelly

Grace jako dziecko była uśmiechniętą dziewczynką z długimi włosami. Gdy dziewczyna dorosła, stała się blondynką, od której nie można było oderwać wzroku.

Kobieta nie potrzebuje długich włosów, aby stać się symbolem piękna i obiektem pożądania. A to udowodniła.

Catherine Deneuve

Francuzkę porównuje się do Grace Kelly, z którą jest podobna. Obydwie blondynki są nazywane chłodnymi pięknościami, których wygląd stał się standardem kobiecego piękna.

Pamela Anderson

W młodym wieku Pamela nie różniła się od swoich rówieśników. Ale warto spojrzeć na zdjęcie, na którym brunetka już przefarbowała swoje włosy na blond, ta dziewczyna pozostawia zupełnie inne wrażenie.

Scarlett Johansson

Patrząc na wczesne zdjęcia Scarlett z blond włosami, można zobaczyć, że wcale nie była blondynką. To kolejny dowód na to, że prawdziwie piękna blondynka może radykalnie zmienić swoje wygląd i przemienić się z prostej w stylową, atrakcyjną kobietę.

Margot Robbie

Jedna z głównych blondynek nowoczesnego Hollywood nie była tak jaskrawa, dopóki nie stała się intensywną blondynką. To klasyczne platynowe lub złote blondynki przemieniają aktorkę, czyniąc ją olśniewającą i umieszczającą ją w gronie najbardziej pożądanych blondynek przeszłości.

Reese Witherspoon

W blond włosach Reese odnalazła siebie i nigdy później nie zmieniła swojego wizerunku, chyba że była to pilna potrzeba związana z rolami filmowymi.

Charlize Theron

Zaczynając swoją karierę jako modelka, a następnie przechodząc do filmów, Theron stała się blondynką. Jej delikatne rysy i uroczy uśmiech doskonale pasują do jej blond włosów, a jej wygląd zawsze przyczyniał się do kreowania postaci retro zarówno w filmach, jak i na zdjęciach.

Sarah Jessica Parks

Blond włosy nie uczyniły Sarah piękną, ale podkreśliły jej urodę, zwiększając masę na zewnątrz i nadając twarzy większą delikatność. To właściwy wybór dla jej typu urody i koloru.

Gwyneth Paltrow

Kiedy stała się platynową blondynką, jej wygląd przybrał zupełnie inny odcień. Jej rysy stały się eleganckie i arystokratyczne.

Like this post? Please share to your friends: