Jak żyje 67-letni Bruce Willis po ogłoszeniu swojej emerytury z przemysłu filmowego z powodu choroby.

Ostatnio fani z całego świata byli zasmuceni wiadomością, że Bruce Willis opuszcza przemysł filmowy z powodu problemów zdrowotnych. Bruce Willis rzadko pojawia się publicznie. Jednak na mediach społecznościowych pojawiło się wideo pokazujące 67-letniego Bruce’a grającego w koszykówkę. Pomimo swojej niepełnosprawności, stara się prowadzić aktywny tryb życia.

Ma 5 córek: 3 dorosłe córki ze swojego małżeństwa z Demi Moore oraz 2 córki – 10-letnią Mabel Ray i 8-letnią Evelyn Penn, które urodziły się z małżeństwa z Emmą Hemming.

Pomimo wcześniejszych nieporozumień, rodziny Bruce’a Willisa teraz są w dobrych stosunkach. Zazwyczaj spędzają razem święta.

Niedawno Bruce Willis został zauważony podczas spaceru w Malibu w otoczeniu przyjaciół. Chociaż aktor wygląda dość zdrowo, ci, którzy są mu bliscy, mówią, że jego afazja jest poważnym schorzeniem. Występuje ono, gdy pewna część mózgu zostaje uszkodzona z różnych przyczyn. Stopniowo tracimy zdolność do mówienia i rozumienia mowy ludzkiej, ale słuch pozostaje zachowany. Kolejnym powikłaniem choroby jest częściowa utrata pamięci. Niestety, ten proces często jest nieodwracalny.

Obecnie aktor musi się bardzo starać, aby oddziaływać z otaczającym go światem.

Mimo to, jego rodzina chce być obok niego i wspierać go, aby ten wspaniały aktor mógł zakończyć swoje życie w miłości i wsparciu.

Like this post? Please share to your friends: