Urocze nagranie przedstawiające lwa przykucującego się, by po raz pierwszy spotkać swoje lwiątko.

Zazwyczaj lew nie odczuwa wielkiej radości z narodzin swojego noworodka. Jednak ten samiec w poniższym filmie nie może doczekać się, aby po raz pierwszy spotkać swoje lwiątko. Urocze wideo zostało nagrane w Denver Zoo.

Noworodek waży 12 kilogramów i urodził się 31 lipca. Od tego czasu spędzał tylko czas z matką. Dlatego też personel zoo podjął decyzję, że nadszedł czas, aby lwiątko spotkało swoją rodzinę. Moment, w którym spotkał swojego 2-letniego ojca, został udostępniony w internecie. Wkrótce lwiątko zadebiutuje publicznie.

Jest pełen energii i ruchliwy! Mieszkańcy Denver znają Neliah i Tobiasa, rodziców lwiątka, ale jeszcze nie nadano mu imienia.

Zoo zwróciło się do fanów o pomoc w wyborze imienia dla lwiątka. Dostępne opcje to Meru, nazwa góry w Tanzanii. Kolejną opcją jest Moremi, nazwa rezerwatu przyrody w Botswanie. Oraz Tatu, słowo w języku suahili oznaczające liczbę 3, ponieważ lwiątko jest trzecim potomkiem lwicy. Zoo zachęca wszystkich do przekazania 1 dolara i oddania głosu na jedno z trzech finalistów.

Like this post? Please share to your friends: