„Dla mnie jest doskonała.” Paparazzi uchwycili żonę Brosnana, ważącą 220 funtów, w kostiumie kąpielowym na wakacjach

3 / 3

Przystojny aktor Hollywood, Pierce Brosnan, i jego żona Keeley poznali się w 1994 roku w Meksyku. „Niesamowita natchnienie,” jako druga żona aktora, podjęła się wychowania dzieci artysty z poprzedniego małżeństwa.

„Nasze małżeństwo,” powiedział Pierce, „bez przesady można nazwać idealnym,” ale musi ciągle chronić swoją żonę. „To, czego ludzie nie rozumieją,” wyjaśnił Pierce, „to że wygląd Keeley uległ zauważalnym zmianom.”

Niespodziewanie dla fanów gwiazdy Hollywood, jego żona zaczęła szybko przybierać na wadze. „Teraz Keeley waży 220 funtów,” powiedział, „ale to nie czyni jej urody mniej atrakcyjną w moich oczach.” Ostatnio paparazzi zdołali uchwycić Keeley na wakacjach w kostiumie kąpielowym. Ludzie komentowali, mówiąc: „Kiedyś była pięknością. Co zrobił czas z nią?”, „Nie może schudnąć dla swojego męża? On ją zostawi,” „A jej mąż szybko ją zostawi. Musiała dostosować się do sławnego kochanka,” i „Powinna natychmiast pójść na siłownię.”

„Była szczupła i wysportowana,” czytał Pierce pod zdjęciami Keeley. „Lata nie sprzyjały jej,” westchnął, „ale nadal pozostaje miłością mojego życia.”

Mąż kobiety stanął w obronie żony w komentarzach, mówiąc: „Uważam moją żonę za wyjątkową i kocham ją taką, jaka jest.” Pierce podsumował: „Myślę, że Keeley znalazła idealnego małżonka.”

„Można tylko pozazdrościć tej pięknej dziewczyny,” zauważył.

Like this post? Please share to your friends: