Można jej tylko pozazdrościć! Nicole Kidman, mająca 55 lat, pokazała swoje stalowe brzuchy w odważnej sukience.

Nicole Kidman zawsze unikała zbyt odkrywczych strojów. „Nie muszę się rozbierać, żeby być uwodzicielską” – oświadczyła publicznie aktorka. I obserwując ją, wszyscy zgodzili się: to rzeczywiście prawda.

Każde z wystąpień Kidman na czerwonym dywanie emanuje najwyższą wersją hollywoodzkiej elegancji. Welwet, nietypowe dekolty, rozcięcia sięgające uda, skomplikowane, ręcznie szyte detale, cekiny – jej wyczucie mody i sposób, w jaki pewnie nosi wyjątkowo drogie i skomplikowane kreacje, są godne podziwu.

Jednak Kidman niedawno zdecydowała się nieco odejść od swojego zwykłego etosu mody i założyła sukienkę, która mogłaby być uważana za jedną z najodważniejszych w jej karierze. Czarna sukienka Saint Laurent podkreśliła jej szczupłą talię i wysportowany brzuch, a wysokie rozcięcie odsłoniło smukłe nogi Kidman. Czyżby naprawdę miała 54 lata?

W tej urzekającej kreacji Kidman pojawiła się na gali Country Music Association Awards 2021, towarzysząc swojemu mężowi, muzykowi Keithowi Urbanowi. Była najbardziej promienną gwiazdą tego wieczoru.

Kilka lat temu Nicole ujawniła swoje tajemnice smukłej sylwetki, mówiąc: „Odkryłam, że różnorodność w ćwiczeniach to najlepsze podejście. Jeśli myślisz, że będziesz codziennie rano wstawać i biegać pięć mil, to po tygodniu stracisz zainteresowanie i się poddasz. Dlatego staram się zmieniać aktywności – bieganie, joga, a nawet po prostu spacerowanie z mężem i dziećmi”.

Like this post? Please share to your friends: