Gdy miała 10 lat, była wysoka jak mężczyzna. Jak wygląda dzisiaj prawdziwa gigantyczka i jaki jest jej mąż?

Wzrost 27-letniej Brazylijki Alison Silvy może być zazdroszczony przez męskich koszykarzy. Do dziś wzrost tej młodej kobiety wynosi imponujące 2 metry i 14 centymetrów.

Gdy dziewczyna była jeszcze w szkole, jej rodzice zauważyli, że rośnie niezwykle szybko. W wieku 11 lat, Alison miała już 1 metr 80 centymetrów wzrostu. Lokalni lekarze nie rozumieli, co było problemem, a rodzina nie miała pieniędzy na badania w drogich prywatnych klinikach. Jednak kiedy historia Alison dotarła do internetu, zainteresowała nią się opinia publiczna, i dziewczyna zdecydowała się na pomoc.

Postawiono diagnozę – Alison miała guza łagodnego na przysadce mózgowej, który powodował wzrost jej ciała. Niestety, guz okazał się nieoperacyjny, ale nie zagrażał życiu dziewczyny.

Allison nie miała innego wyboru, jak nauczyć się żyć z ogromnym wzrostem. Z czasem dziewczyna zdołała pokonać kompleksy związane z okresem dorastania. Nawiasem mówiąc, specyficzna cecha Alison nie przeszkodziła jej w znalezieniu miłości i szczęścia.

A co do męża Alison, z pewnością nie jest on niskim mężczyzną, ale nie dorównuje ukochanej wzrostem o 20 cm. Niemniej jednak, to nie przeszkadza tej parze żyć w miłości, harmonii i szczęściu.

Like this post? Please share to your friends: