Wiek nie ma nad nią władzy. Helen Mirren, mająca 77 lat, pojawiła się na wybiegu z jaskrawym makijażem i ogromnymi obcasami.

Słynna ze swoich kreacji królowych i innych postaci z królewskimi tytułami, Helen Mirren zdobyła sławę z dobrego powodu. Jej dostojna elegancja i nieskazitelny wygląd są godne zazdrości. W przeciwieństwie do wielu koleżanek po fachu, ona godnie przyjmuje każdy mijający rok, nie goniąc za wieczną młodością.

W tej szczególnej chwili Mirren wygląda olśniewająco. W 2011 roku, w wieku 66 lat, została uhonorowana tytułem „Ciało Roku”, wyprzedzając nawet Jennifer Lopez.

„Być szczerym, nie jestem zbyt wysportowany. Ale gdy muszę szybko nabrać formy, sięgam po zestaw ćwiczeń opracowany przez Królewskie Kanadyjskie Siły Powietrzne w latach 50. Wykonanie jednego zestawu zajmuje tylko 12 minut, chociaż wolę wycisnąć z siebie wszystko do wyczerpania”, wyznała aktorka w wywiadzie.

Mirren po raz kolejny udowodniła, że wiek to tylko liczba w paszporcie. Zajęła centralną scenę jako główna gwiazda pokazu L’Oreal Paris w 2021 roku podczas Tygodnia Mody we wspaniałej francuskiej stolicy. W stylowym, ale swobodnym czarno-białym garniturze, w połączeniu z sandałami na wysokich platformach i niezwykle wysokimi obcasami, zaprezentowała nietypowy, uderzający makijaż, którego wcześniej nie widzieliśmy na Helen Mirren.

Jednak opinie na temat wyboru makijażu różniły się wśród wielbicieli aktorki. Niektórzy uważali, że artyści makijażu zepsuli naturalne piękno Helen. Niemniej jednak, gwiazda ponownie udowodniła, że odważnie eksperymentuje, gotowa zaprezentować się publiczności w wielu różnych rolach. To samo w sobie jest godne podziwu.

Like this post? Please share to your friends: