Nieznajomi łączą siły, aby spełnić ostatnie życzenie bezdomnego mężczyzny: znalezienie kochającego domu dla jego ukochanego psa o imieniu Baby.

Bezdomny mężczyzna o imieniu Clifford Herbert mieszka w Fresno i ma wyjątkowo dobre serce. Niestety, jest poważnie chory i zostało mu tylko kilka tygodni życia. Clifford cierpi na raka, który rozprzestrzenił się na mózg. Współbrzmiąco z tą sytuacją chce znaleźć kochającą rodzinę dla swojego ukochanego psa o imieniu Baby. Po sercowej operacji Clifford miał pewne problemy zdrowotne, które doprowadziły do utraty domu i pracy.

Jego życie zawsze było trudne, ale po adoptowaniu Baby wszystko zmieniło się na lepsze. Znalazł Baby, gdy był maltretowany i od tego momentu stali się nierozłączni.

Clifford opowiada, że pies stał się jego najbliższym przyjacielem i po prostu wszystkim dla niego.

Kiedy kobieta o imieniu Jennine Lacette DShazer usłyszała o historii tego człowieka, postanowiła mu pomóc. Zorganizowała zbiórkę funduszy dla mężczyzny i psa, aby mogli spędzić ostatnie dni razem w luksusie.

Podczas pierwszego spotkania podarowała mu jedzenie dla kota, papier toaletowy i koc. Wtedy też po raz pierwszy zobaczyła Baby i Clifforda, trzymającego psa, żeby go ogrzać.

Kobieta postanowiła pomóc mężczyźnie ze względu na jego wdzięczność i dobroć wobec zwierząt. Herbert pragnie znaleźć swojemu ukochanemu psu kochający dom na czas świąt.

Jennine musi zbierać co najmniej 366 dolarów tygodniowo i około 1400 dolarów miesięcznie, aby nadal wspierać ich pobyt w hotelu.

Mężczyzna jest gitarzystą, prowadził warsztat mechaniczny i pracował w rolnictwie. Po operacji w 2006 roku stracił zdolność mówienia i komunikuje się za pomocą papieru i długopisu.

Like this post? Please share to your friends: