Jak wyglądała narzeczona Reevesa z siwymi włosami w swojej młodości przed romansowaniem z aktorem Hollywood? Ciekawe.

Alexandra Grant, narzeczona Keanu Reevesa, niedawno obchodziła swoje 50. urodziny. Według doniesień mediów, 58-letni aktor z Hollywood ma po raz pierwszy wziąć ślub, a wybranką jego serca jest właśnie Alexandra Grant.

Jej osiągnięcie jest uznawane za niemal cudowne, gdyż udało jej się zdobyć serce jednego z najbardziej pożądanych kawalerów w Hollywood. Naturalnie, ta wiadomość wywołała burzę dyskusji w internecie, zwłaszcza skupiając uwagę na wyglądzie przyszłej panny młodej, Alexandry Grant.

Fani aktora zauważyli, że 50-letnia Alexandra wydaje się starsza od 58-letniej gwiazdy z powodu siwych włosów. Grant sama podzieliła się w wywiadzie, że zaczęła siwieć stosunkowo młodo, nawet już w swoich dwudziestych latach. W trosce o naturalny i autentyczny wygląd przyszła pani Reeves preferuje nie używać farb do włosów, mając na uwadze potencjalne skutki na zdrowie kobiet.

Dziennikarze posunęli swoją ciekawość o krok dalej i wydobyli archiwalne fotografie Alexandry sprzed momentu, kiedy jej włosy jeszcze nie zszarzały i zanim zaczęła romans z ikoną Hollywood.

Te stare zdjęcia wywołały różne komentarze internautów, niektórzy zauważyli, że para wydaje się niepasująca do siebie, podczas gdy inni widzieli w nich bardziej wyglądający jak matka i syn.

Pomimo różnych opinii, wielu użytkowników doceniło Grant jako wykształconą i intrygującą kobietę, zakładając, że ona i Reeves z pewnością mają wiele do powiedzenia sobie nawzajem.

Like this post? Please share to your friends: