„Moja narzeczona jest szalona!”: Zapaśnik Hulk Hogan, mający 69 lat, poślubi po raz trzeci kobietę o 24 lata młodszą od niego. Interesujące.

Ikoniczny aktor i gwiazda „Cool Walker”, Hulk Hogan, podjął istotny krok w swoim związku, oświadczając się swojej ukochanej. Legendarny wrestler zaręczył się z Skyą Daly, instruktorką jogi, która jest o 24 lata młodsza od niego.

69-letni aktor ogłosił tę radosną wiadomość podczas przemówienia na weselu swojej dziewczyny. Hulk podzielił się, że wybrał dzień urodzin Sky, aby zadać pytanie o rękę, stając przed nią z mikrofonem w ręku. Miał na sobie swoją charakterystyczną bandanę i czarną koszulkę, podczas gdy Skye miała na sobie elegancką jedwabną bluzkę.

Wyrażając wdzięczność swoim przyjaciołom za zapoznanie go z Daly, były sześciokrotny mistrz WWE ujawnił, jak zaczęła się ich historia miłosna. Po pierwszym spotkaniu musiał zadzwonić do Sky, co w końcu doprowadziło do głębokich rozmów po tym, jak Hulk zamówił drinki dla wszystkich, jak donosi Voice.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Hulk Hogan (@hulkhogan)


Przyznając, że był zdenerwowany przed oświadczynami, Hulk i Skye zaczęli się spotykać na początku 2022 roku, krótko po rozstaniu z Jennifer McDaniel. Rozprawa rozwodowa obejmowała zakup przez zapaśnika nowego samochodu dla McDaniel.

W lutym 2022 roku, dwukrotny członek Galerii Sław WWE był widziany z nową miłością na zapleczu koncertu Bret Michaelsa. Zdecydował się wyjaśnić fanom, że jego małżeństwo z McDaniel oficjalnie się zakończyło, upewniając się, że wieść ta zostanie dobrze zrozumiana.

Dla Hulka Hogana będzie to trzeci ślub. Jego pierwsze małżeństwo z Lindą Claridge trwało od 1983 do 2009 roku, a drugie z Jennifer od 2010 do 2021 roku. Były gwiazdor WWE i WCW ma dwoje dzieci – Brooke (35 lat) i Nicka (32 lata) – z pierwszego małżeństwa. Z drugiej strony, Skye Daly, która ma 45 lat, również jest rozwiedziona i wychowuje troje dzieci.

Para postanowiła utrzymać swój związek w miarę prywatnym, rzadko dzieląc się zdjęciami Daly na mediach społecznościowych, a jej profil jest prywatny. Jednak w czerwcu aktor opublikował zdjęcie z plaży z ukochaną, wyrażając, jak doskonale zawsze się czują w jej towarzystwie. Hulk zapewnił swoich fanów, że Skye wydaje się być zawsze częścią jego życia.

Like this post? Please share to your friends: