Pink, mająca 43 lata, znacznie przytyła i jest nie do poznania – Jej wygląd Cię bardzo zaskoczy.

Alisha Beth Moore, bardziej znana jako Pink, zdobyła sławę jako rozpoznawalna amerykańska piosenkarka i aktorka, dominując na listach muzycznych w latach 2000-tych. Jako prawdziwa buntowniczka, Pink kierowała się swoimi własnymi zasadami i podążała za swoimi instynktami, jednocześnie zachowując nieskazitelną reputację, unikając skandali.

Po osiągnięciu ogromnego sukcesu, Pink postanowiła przyjąć spokojniejsze życie i skupić się na założeniu rodziny. Ten zwrot w jej życiu może mieć wpływ na jej wygląd, ponieważ fani zauważyli lekkie przybranie na wadze i pozornie bardziej swobodne podejście do utrzymania swojej figury po urodzeniu dziecka.

Obecnie Pink prowadzi szczęśliwe i harmonijne życie, poświęcając wiele czasu swojej rodzinie i muzyce. Wcielając się w rolę matki, aktywnie zaangażowana jest w wychowanie swoich dzieci, jednocześnie kontynuując pasję do muzyki.
Pink dalej zachwyca swoich fanów nowymi piosenkami i dynamicznymi występami, prezentując swoją niezrównaną obecność sceniczną. Ostatnio wydała swoją nową płytę „Trustfall”.Mimo zadowolenia z życia osobistego i zawodowego, zmiany w Pink są widoczne w jej wyglądzie. Ostatnie paparazzi pokazują, że Alisha Moore przytyła i wygląda inaczej w porównaniu do kilku lat temu.
Bez makijażu Alisha wydaje się nieco ponura, a jej ogólny styl trudno nazwać udanym. Krótka jeansowa sukienka podkreśla jej mocne nogi, podczas gdy nadmiernie obszerny biały sweter dodaje objętości już krągłej piosenkarce. Powód dodatkowych kilogramów Alishy pozostaje tajemnicą, ale jedno jest pewne – czuje się komfortowo taką, jaka jest, i nic jej nie zraża, o czym świadczą jej wybory modowe.
Like this post? Please share to your friends: