„Aktor z naszego ulubionego filmu z dzieciństwa”: Jak teraz wygląda Buzz z filmu „Kevin sam w domu”, 32 lata po premierze obrazu?

 

Pamiętacie Buzz, starszego brata Kevina z filmu „Kevin sam w domu”? Miał bardzo charakterystyczny wygląd i silną osobowość. Dziś pokażemy wam, jak teraz wygląda Buzz, 32 lata po premierze filmu.

Pierwsza część filmu „Kevin sam w domu” miała premierę w 1990 roku. Aktor grający Kevina, Macaulay Culkin, zawsze pozostawał w centrum uwagi, w przeciwieństwie do innych postaci.

W 2021 roku wydano nową część filmu „Kevin sam w domu” z inną główną postacią, którą zagrał Archie Yates.

Jednak wiele osób rozpoznało znajomą twarz aktora, który zagrał policjanta w filmie. Tym aktorem jest Devin Ratray, który wcielił się w postać Buzza, starszego brata Kevina i psotnika!

Na przestrzeni lat wiele się zmienił, ale wciąż można dostrzec pewne podobieństwa do chłopaka z pierwszej części filmu „Kevin sam w domu”.

Był czas, kiedy był otyły, ale ciężko pracował nad sobą i przekształcił swoje życie. Teraz jest przystojnym młodym mężczyzną, który otrzymuje propozycje ról od reżyserów w różnych filmach.

Po „Kevinie samym w domu” Ratray zagrał w komedii „Dennis Rozrabiaka”. W dorosłym wieku pojawił się w filmie Alexandra Payne’a „Nebraska”, który zdobył Oscara.

Pracował również z reżyserem Stevenem Soderberghem, pojawiając się w thrillerze „Skutki uboczne” i interaktywnym serialu „Mozaika”. Ostatnio wystąpił w popularnym filmie „Hustlers” oraz serialu Netfliksa „Matryoshka Life”.

W przeciwieństwie do wielu innych osób w branży rozrywkowej, Devin Ratray utrzymuje niski profil i unika wydarzeń towarzyskich. Nie dzieli się zbyt wiele ze swojego życia prywatnego na Instagramie.

Obecnie wciąż cieszy się aktorstwem i przyjmuje okazjonalne role w filmach i serialach.

Like this post? Please share to your friends: