Wyszła za mąż za 89-letniego miliardera. A tak teraz wygląda jej córka.

Na początku lat 90. ubiegłego wieku miało miejsce niezwykłe wydarzenie: 90-letni miliarder James Howard Marshall II ożenił się z młodą i ambitną tancerką, Anną Nicole Smith, którą poznał w klubie. Dzięki jego wsparciu zdobyła sławę, przyciągając uwagę świata i stając się tematem rozmów.

Niestety, trochę ponad rok później nastąpiła tragedia, gdy miliarder odszedł. Pomimo smutku po stracie męża, Anna Nicole Smith wykazała się godnym podziwu gestem, dzieląc się jego majątkiem ze swoim pasierbem.

Piękno Anny Nicole Smith było niczym innym jak ujmujące, uczyniło ją najurodziwszą kobietą mijającego stulecia w Stanach Zjednoczonych. Ludzie z różnych środowisk marzyli o jej oczarowującej obecności.

Jej piękno było tak wyraziste, że wkrótce weszła w wiele małżeństw, w końcu doczekując się córki w jednym z nich.

Teraz spójrzmy na córkę jednej z najpiękniejszych kobiet w Stanach Zjednoczonych, odzwierciedlenie uroku i czaru swojej matki.

Niestety, po narodzinach córki, Anna Nicole Smith napotkała trudności. Miała problemy ze zdrowiem, co doprowadziło ją do spożycia znacznej ilości leków przeciwlękowych i innych leków. W końcu spokojnie odeszła we własnym łóżku.

Like this post? Please share to your friends: