Długa Noga Blondynka. Wyjątkowy Facet Chwalił Się Swoją Piękną Żoną, Czerpiąc Zaczepki W Komentarzach.

Shane Burkau przyznał się przed dziennikarzami, że rodzina i przyjaciele faceta nie mogli uwierzyć w szczerość uczuć jego wybranej. „Nikt nie mógł sobie wyobrazić, że Hannah i ja się pobierzemy. Ja sam wątpiłem do ostatniej chwili. Wydawało się, że Hannah zrezygnuje z tego pomysłu w ostatniej chwili” – powiedział Shane w swoim wywiadzie.

To wyjątkowe małżeństwo stało się sławne na całym świecie. Wielu wciąż zadaje pytania w komentarzach pod filmami pary: „Dlaczego mu ona jest potrzebna?”. Hannah opiekuje się swoim mężem, który nie jest w stanie samodzielnie się zatroszczyć o siebie. Dziewczyna myje mężowi zęby, zmienia mu ubranie, karmi go ze łyżki i nosi go na rękach dosłownie w pełnym tego słowa znaczeniu. Hannah zapewnia subskrybentów, że Shane to miłość jej życia.

„Nie potrafię funkcjonować bez Shane’a. On jest moją radością i wsparciem” – wyznała Hannah. „Nie rozumiem, co jest nie tak z nią”. „Przykro mi, ale to jest niewłaściwe. Dlaczego młoda i piękna kobieta wybrałaby sobie taką przyszłość?”.

„Najważniejsze, że są razem szczęśliwi”, „Jej oczy świecą z radości, i to mówi samo za siebie”,

„Fajna para”, „Szczęście dla was”, – piszą internauci w komentarzach pod zdjęciami tej wspaniałej pary. Podziel się swoimi myślami w komentarzach pod tym postem.

Like this post? Please share to your friends: