Nie straciła swojego naturalnego piękna i wyszła za mąż za miliardera: Jak żyje dziś wdowa po Patricku Swayze?

Nie straciła swojego naturalnego piękna i wyszła za mąż za miliardera: Jak żyje dziś wdowa po Patricku Swayze?

Miłość Patricka Swayze do swojej jedynego współmałżonka przetrwała przez całe jego życie, a ona z kolei pozostała u jego boku aż do ostatnich chwil. Amerykański aktor zmarł dwanaście lat temu w wieku 58 lat.

Ujmująca historia miłości gwiazdy filmu „Duch”, Swayze, i jego żony, Lisy, mogłaby z powodzeniem posłużyć jako fabuła wzruszającego romantycznego filmu. Nawet po 34 latach wspólnego życia wciąż patrzyli sobie głęboko w oczy z głęboką miłością.

Pod koniec lat siedemdziesiątych amerykański tancerz spotkał swoją przyszłą życiową partnerkę, gdy nie miał jeszcze 20 lat. Wtedy Lisa, uczęszczająca do szkoły baletowej, miała zaledwie 15 lat. Różniła się od innych dziewcząt swoim zachowaniem, ponieważ nie rozpływała się nad nim. To właśnie jej chłodna postawa i niedostępność zdobyły serce Patricka.

Lisa odpowiedziała na uczucia dopiero po pewnym czasie, a między nimi pojawiły się czułe uczucia. W roku 1975 Swayze i Neimi złożyli przysięgę małżeńską. Chociaż para nie mogła stać się rodzicami, towarzyszyła im ból związany ze stratą dziecka.

Dzięki relacjom ich przyjaciół fani dowiedzieli się, że więź między Lisą a Patrickiem była niezwykła. Wzloty i upadki w ich karierach oraz trudności życiowe tylko umocniły jeszcze bardziej ich związek.

Ich relacja wykraczała poza to, co małżonkowie mają ze sobą, byli także przyjaciółmi i partnerami tanecznymi. Później razem zaangażowali się w biznes, dzieląc wiele wspólnych zainteresowań, które umocniły ich nadzwyczajną więź.

Ich związek przetrwał kolejną przeszkodę. Walka Patricka z uzależnieniem od alkoholu pojawiła się po bolesnej utracie ojca i siostry, prowadząc do znacznych wyzwań. Niemniej jednak jego niezłomna współmałżonka, która pozostała u jego boku, oferowała mu wsparcie i pomoc, aby pomóc mu pokonać to uzależnienie i powrócić do normalnego życia.

W 2008 roku sławny gwiazdor „Dirty Dancing” zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Niestety, jego dni były policzone, i żył tylko jeszcze rok i pół.

Przez pięć lat po śmierci Patricka, jego wdowa zmagała się z myślą o wejściu w nowy związek, uważając to za zdradę wobec swojego zmarłego męża. Jednak z czasem zrozumiała, że Patrick zawsze życzył jej szczęścia i chciał, aby kontynuowała życie nawet po jego odejściu. To zrozumienie ociepliło serce Lisy, i zaczęła rozważać możliwość odnalezienia miłości ponownie.

W latach poprzedzających 2012 rok, Lisa Neimi poznała miliardera Alberta DePrisco, a z upływem czasu sformalizowali swój związek, zostając małżonkami. Obecnie w wieku 65 lat Lisa cieszy się szczęśliwym małżeństwem z amerykańskim jubilerem i razem mieszkają na Florydzie. Jej naturalne piękno nie zmalało z upływem czasu, i nadal zachwyca swoim urokiem.

Like this post? Please share to your friends: