„Porzucona przez rodziców, bo urodziła się bez nóg!” Jak po 33 latach żyje dziewczyna, która jest znana w całych Stanach Zjednoczonych

Bardzo często można zauważyć, że ludzie narzekają na swoje życie, nie zdając sobie nawet sprawy, jak trudne może być dla innych. A ci inni, mimo wszystkich trudności, pokonują je i osiągają niespotykane wysokości. Dziewczyna Jennifer Bricker jest jednym z nielicznych przykładów takich ludzi. Urodziła się bez nóg, co było niewiarygodnym szokiem dla jej rodziców.

Nie wiedząc, co robić, porzucili swoją małą Jenny. Na szczęście dla innej rodziny, jej choroba nie była tak dużym problemem. Dlatego para z Illinois adoptowała dziewczynkę i nie bała się przepowiedni lekarzy, którzy mówili, że Jennifer może nawet nie umieć siedzieć bez czyjejś pomocy.

Jej nowi rodzice, Sharon i Gerald, nie widzieli Jenny jako osoby z ograniczeniami, wychowali ją tak, jak wychowaliby normalne dziecko. Ale nie zapomnieli o jej chorobie i szukali specjalistów, którzy mogliby pomóc ich córce. Sharon i Gerald chcieli zrobić dla niej protezy nóg, ale po nieudanej próbie przyzwyczajenia się do nich, Jennifer zrezygnowała.

Pomogło to dziewczynce bardzo, że jej nowy tata i mama nigdy nie skupiali się na tym, że Jenny nie miała nóg, i dorastała pewna siebie, nauczyła się nawet poruszać na rękach i biodrach. To, jak aktywna była Jennifer jako dziecko, jest nieopisane, często bawiła się na dworze ze znajomymi, w tym w koszykówkę i siatkówkę.

Po pewnym czasie Jenny zainteresowała się gimnastyką akrobatyczną. Bardzo podobały jej się występy mistrzyni olimpijskiej Dominiki Mochanu, a z czasem ta gimnastyczka stała się dla dziewczyny idolką. Dosłownie podziwiała to, co robi gimnastyczka, i w domu zaczęła po niej powtarzać ruchy, stopniowo je opanowując. Rodzice wspierali jej pragnienie, i zaczęła trenować gimnastykę akrobatyczną.

A już w wieku 10 lat Jennifer wzięła udział w Młodzieżowych Igrzyskach Olimpijskich, a w wieku 11 lat została mistrzynią stanu. Nie zamierzała na tym poprzestać. Dominika Mochanu motywowała ją do nowych osiągnięć, a Jen czuła, jakby istniała między nimi jakaś więź.

Później rodzice zrobili nie do pomyślenia oświadczenie. Prawdziwe imię Jennifer to Mochanu, a Dominika jest jej siostrą. Po tym Jen skontaktowała się z nią, a po krótkim czasie stały się bardzo bliskie sobie.

Dziewczyny są rumuńskiego pochodzenia, a ich rodzice to rumuńscy imigranci, którzy uciekli do Ameryki w poszukiwaniu lepszego życia. Co ciekawe, byli również akrobatami w swojej ojczyźnie. Adoptowani rodzice Jen przekazali jej, żeby nie była zła na swoich biologicznych rodziców, bo nigdy nie można dokładnie wiedzieć, co się z nimi stało.

Od momentu ponownego spotkania się sióstr, Jennifer stała się niesamowicie utalentowaną gimnastyczką, prowadząc własny kanał na YouTube, wygłaszając wykłady i występy na całym świecie. Dominika jest niesamowicie dumna ze swojej młodszej siostry, Jennifer wyszła za mąż w 2019 roku i od tego czasu szczęśliwie żyje z partnerem.

Jennifer Bricker to przykład dla wielu ludzi, który udowadnia, że nie ma ograniczeń w osiąganiu swoich celów!

Like this post? Please share to your friends: