„Córka to piękność” | Jak wyglądają dzieci i była żona aktora Rowana Atkinsona

Rowan Atkinson zagrał wiele ról w filmach, ale jest najlepiej znany ze swojej roli dowcipnego i ekscentrycznego kuratora muzeum w serialu telewizyjnym „Pan Bean”. W tej postaci często zauroczał widzów.

Przydomek aktora „Pan Bean” przyjął się od razu, a jego osobowość stała się memem. W 2002 roku zadebiutował kreskówkowy serial przedstawiający absurdalne perypetie tej postaci, a rok później Rowan Atkinson zagrał niezwykle pechowego i nieostrożnego skauta w roli głównej w komedii szpiegowskiej „Agent Johnny English”.

Rowan Atkinson pojawił się w wielu sztukach teatralnych. Publiczność również pokochała filmy, w których wystąpił, takie jak „Rat Race” i „Nie mów szeptem”.

Aktualnie Rowan Atkinson ma 64 lata. Podczas prawie 25-letniego małżeństwa z Sunetrą Shastri miał dwójkę dzieci.

Sunetra Shastri

Sunetra jest wizażystką. Przed srebrnym jubileuszem swojego małżeństwa para mieszkała osobno przez pewien czas. Rozwód był użyty do rozwiązania ich małżeństwa, a żaden z partnerów nie pojawił się na rozprawie. Nowe zainteresowania i pasje doprowadziły do ich rozstania. Rowan przyznał, że ma uczucia do innej kobiety.

Benjamin Atkinson

Ben ma 26 lat. W internecie niewiele wiadomo o nim. Wiemy tylko, że bardzo przypomina swojego ojca i uczęszcza do szkoły wojskowej. Szczegóły dotyczące życia Bena są wciąż nieznane, być może z powodu zamkniętego charakteru szkoły.

Lily Sastry

Lily ma 24 lata. Zagrała w kilku filmach, w tym w komedii „Agent Johnny English: Druga Część”. Jej role nie były dotąd bardzo istotne, ale miejmy nadzieję, że wkrótce młoda kobieta zostanie dostrzeżona i zaproszona do głównego filmu.

Louise Ford

Rowan spotyka się z Louise, 34-letnią aktorką, od ponad pięciu lat. Mają również dziecko, które przyszło na świat dwa lata temu, choć nie spieszą się z oficjalnym zarejestrowaniem swojego związku. Tożsamość dziedzica (lub dziedziczki) oraz Paul są obie skrywane.

Czy lubisz oglądać filmy z udziałem Rowana Atkinsona? Uważasz, że aktor przypomina swoją postać Pana Beana w życiu codziennym? Podziel się swoimi myślami na temat artykułu w komentarzach.

Like this post? Please share to your friends: