Jak wygląda dziecko kobiety o wzroście 3,5 stopy?

Lera Kozhemyako ma dwadzieścia pięć lat. Jest żoną i matką. Ale jest w czymś wyjątkowa w porównaniu do innych – jej wzrost wynosi 3,5 stopy.

Gdy dziewczynka się urodziła, jej matka od razu zdała sobie sprawę, że jej dziecko jest inne niż inne. Okazało się, że Lera ma rzadką chorobę genetyczną – nie rośnie tak jak jej rówieśnicy.

Ale dziewczynka miała wspaniałą rodzinę. Była kochana i opiekowana w domu. Jednak reszta świata nie zawsze była przyjazna. Codziennie spotykała się z okrucieństwem i różnymi trudnościami.

W domu wszystko było zorganizowane z myślą o jej wzroście, ale w szkole, sklepie i innych instytucjach było dla niej trudno.

Lera byłaby przygnębiona, gdyby nie była optymistką. Starała się dostrzegać to, co najlepsze w każdej sytuacji i pomagać innym, jak tylko mogła. Przyjęła swoją nietypowość z pokorą i żyje dalej.

Na szczęście Kozhemyako była w stanie znaleźć szczęście w swoim życiu osobistym. W sieci społecznościowej poznała osobę, która później stała się jej mężem. Ten mężczyzna miał także niepełnosprawność.

Lera pragnęła dziecka. Lekarze ostrzegli ją przed niebezpieczeństwem porodu, ale dziewczyna się nie bała. Teraz para ma dwuletnią córkę.

Życzmy im wielu szczęśliwych chwil w rodzinie.

Like this post? Please share to your friends: