Jak wyglądają trzy córki i żona aktora Dwaynea „The Rocka” Johnsona?

Dawniej ukoronowany wrestler obecnie ma 47 lat. Zaczął występować w filmach 18 lat temu, a jego osiągnięcia są imponujące. Studia filmowe starają się przekonać Dwaynea do udziału w produkcji nadchodzącego hitu, obiecując mu wielomilionowe umowy. Z ponad czterdziestoma filmami na swoim koncie „The Rock” pojawia się teraz w drugiej części kontynuacji „Jumanji” oraz dziesiątym odcinku serii „Szybcy i wściekli”.

Biorąc pod uwagę, że zarabia ponad 100 milionów dolarów rocznie, Dwayne Johnson znajduje się wśród najlepiej opłacanych aktorów.

Dwayne ożenił się ponownie w sierpniu tego roku i na początku ubiegłego roku doczekał się trzeciego dziecka.

Dany Garcia

Dwayne Garcia poślubił Dani Garcie w wieku 25 lat. Dani obecnie ma 50 lat i pracuje jako producentka. Koordynowała realizację kilku filmów, w tym niektórych z Dakotą Johnson. Wśród nich znajdują się „Służby specjalne”, „Skyscraper” oraz „Piłkarze” w telewizji, a także kilka innych dzieł. Po dziesięciu latach małżeństwa para rozwiodła się, ale byli małżonkowie pozostali blisko siebie. Córką Dwaynea i Dani jest Simone Alexandra.

Simone Alexandra Johnson

Simone Alexandra ma 18 lat. Często wraz ze swoim ojcem uczestniczy w wydarzeniach. Ponadto ma przywilej spotykania laureatów Złotych Globów osobiście i wręczania im nagród. Ze względu na niemal dwumetrowy wzrost ojca, dziewczyna wydaje się nieco starsza niż w rzeczywistości.

Lauren Hashian

Piosenkarka Lauren Hashian ma 34 lata. Po raz pierwszy spotkała Johnsona w restauracji, gdy aktor poświęcił jej całą uwagę. Para się zakochała i zaczęła mieszkać razem. Pobrali się w sierpniu tego roku. Ceremonia ślubna odbyła się na Hawajach.

Przed ślubem para doczekała się dwóch córek: Jasmine i Tiana Guia.

Jasmine Johnson

Jasmine ma trzy lata. „The Rock” Johnson lubi się bawić z nią, cieszy się, gdy słyszy śmiech córki, i jest bardzo zaniepokojony, gdy dziecko płacze.

Tiana Gia Johnson

Tiana, niemowlę, właśnie skończyła rok. Szczęśliwy tata napisał wiadomość na mediach społecznościowych, życząc córce wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, wysyłając jej mnóstwo błogosławieństw i dołączając zdjęcie ich obojga.

Like this post? Please share to your friends: